Newsletter

EcoFlow daje miłośnikom przygód dodatkową energię, wprowadzając na rynek nową ładowarkę alternatorową

11.06.2024, 09:39aktualizacja: 11.06.2024, 09:57

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/EcoFlow Technology Inc.
PR Newswire/EcoFlow Technology Inc.
Nieograniczone możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu dzięki rozwiązaniu „Jedź i ładuj, podłącz i zasilaj”.

DÜSSELDORF, Niemcy, 11 czerwca 2024 r. /PRNewswire/ -- Firma EcoFlow, światowy lider w dziedzinie urządzeń przenośnych i ekologicznych rozwiązań energetycznych, rozszerza swoją ofertę mobilnych systemów zasilania, wprowadzając na rynek nową ładowarkę alternatorową - pierwsze w branży urządzenie zapewniające podróżnikom i miłośnikom aktywności na świeżym powietrzu możliwość szybkiego ładowania poprzez wykorzystanie nadmiaru energii z alternatora pojazdu.

Szybkie ładowanie w czasie jazdy: 1,3 godziny do pełnego naładowania 1 kWh

Wraz z zapotrzebowaniem na dostępną energię i niezależność od sieci w społecznościach kempingowych, turystycznych i podróżujących z przyczepami, istnieje potrzeba nieograniczonego dostępu do energii elektrycznej, która jest niezależna od stałych lokalizacji zasilania lub generatorów gazu.

Podłączana bezpośrednio do akumulatora rozruchowego pojazdu, ładowarka alternatorowa jest niezwykle łatwa w instalacji i pozwala użytkownikom na jednoczesną jazdę i ładowanie stacji EcoFlow, co gwarantuje nieograniczone zasoby energii i zapewnia poczucie bezpieczeństwa podczas każdej przygody.

Oferując niezrównaną moc wyjściową 800 W i ładowanie DC-DC, ładowarka alternatorowa skutecznie uzupełnia energię o 1 kWh w zaledwie 1,3 godziny jazdy, czyli 8 razy szybciej niż ładowarka samochodowa 12 V.

Ładowarka 3 w 1, funkcja rozruchu i podtrzymania akumulatora

Niezależnie od możliwości ładowania alternatora o mocy 800 W urządzenie to może również służyć jako awaryjny rozrusznik dla pojazdów i jest wyposażone we wbudowany moduł podtrzymywania akumulatora, zwiększający tym samym jego żywotność.

Urządzenie to podtrzymuje zasilanie akumulatora pojazdu z podłączonego przenośnego źródła energii, dzięki czemu może pełnić funkcję rozrusznika, zapobiegając unieruchomieniu pojazdu. Układ podtrzymania akumulatora gwarantuje również, że akumulator rozruchowy będzie stale sprawny.

„W przeszłości miłośnicy kamperów i turystyki na świeżym powietrzu musieli polegać na obiektach kempingowych lub hałaśliwych, mocno zanieczyszczających środowisko generatorach gazu, co często wpływało negatywnie na ich wrażenia z podróży - powiedział Craig Bilboe, dyrektor ds. rozwoju działalności w Wielkiej Brytanii i Irlandii w firmie EcoFlow. - Dzięki czystemu, cichemu i uniwersalnemu systemowi EcoFlow >>Jedź i ładuj, podłącz i zasilaj<< klienci mogą z łatwością przechowywać stabilną energię podczas jazdy. Mamy nadzieję, że wraz ze zbliżającymi się wakacjami takie rozwiązanie pozwoli entuzjastom wypoczynku na łonie natury na bardziej elastyczne, ciekawsze i nieograniczone podróżowanie”.

Cena, dostępność i aktualne oferty

Ładowarka alternatorowa jest obecnie dostępna na stronie internetowej EcoFlow i platformie Amazon.com w oficjalnej cenie 329 EUR / 329 GBP. Od teraz do 17 lipca firma EcoFlow rozpoczyna letnią promocję obowiązującą zarówno na jej stronie internetowej jak i w serwisie Amazon.com, umożliwiając użytkownikom zakup zestawu kilku produktów po obniżonych cenach:

  • Ładowarka alternatorowa + DELTA Max 2000: 1328 EUR (cena początkowa 1628 EUR, -300 EUR) / 1228 GBP (cena początkowa 1378 GBP, -150 GBP)
  • Ładowarka alternatorowa + DELTA 2: 1228 EUR (cena początkowa 1328 EUR, -100 EUR) / 1128 GBP (cena początkowa 1228 GBP, -100 GBP)
  • Ładowarka alternatorowa + DELTA 2 Max: 2128 EUR (cena początkowa 2428 EUR, -300 EUR) / 1928 GBP (cena początkowa 2228 GBP, -300 GBP)

Dodatkową ofertą promocyjną są obniżone ceny na różnorodne produkty EcoFlow, w tym przenośne stacje zasilania, panele słoneczne i inteligentne urządzenia ekosystemowe. Klienci mogą skorzystać z rabatów sięgających nawet 1 300 EUR/ 1 200 GBP, dzięki czemu mają szansę zaoszczędzić na przygotowaniach do niczym nieograniczonych letnich przygód.

EcoFlow

EcoFlow jest producentem ekologicznych rozwiązań energetycznych, któremu przyświeca wizja zapewnienia zasilania nowemu światu. Od czasu założenia firmy w 2017 r. EcoFlow jest niezawodnym i zaufanym partnerem energetycznym dla klientów i ich rodzin z całego świata, zapewniając dostępne i odnawialne rozwiązania energetyczne do użytku w domu, na zewnątrz i w ruchu. Obecnie Ecoflow posiada centrale operacyjne w USA, Niemczech i Japonii, dostarczając produkty dla przeszło 3 mln użytkowników na ponad 100 rynkach całego świata. Więcej informacji: https://www.ecoflow.com/eu.

Zdjęcie: https://mma.prnewswire.com/media/2432976/image_5016319_22687443.jpg 

Źródło: EcoFlow Technology Inc.

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 11.06.2024, 09:39
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ