Newsletter

Ecoflow zaprezentuje nową przenośną stację zasilania DELTA 2 podczas targów IFA 2022

09.08.2022, 14:54aktualizacja: 09.08.2022, 14:57

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/EcoFlow Europe s.r.o.
PR Newswire/EcoFlow Europe s.r.o.
Podczas wrześniowego wydarzenia EcoFlow zademonstruje również całą gamę ekologicznych rozwiązań energetycznych.

BERLIN, 9 sierpnia 2022 r. /PRNewswire/ -- EcoFlow, firma tworząca ekologiczne rozwiązania energetyczne, ogłosiła dzisiaj, że weźmie udział w targach IFA 2022, które odbędą się w dniach 2-6 września w Berlinie. Podczas wydarzenia EcoFlow po raz pierwszy zaprezentuje EcoFlow DELTA 2 – najnowszą przełomową pozycję w jej katalogu przenośnych stacji zasilania do użytku rodzinnego.

„Nie ma lepszego miejsca na premierę nowej generacji przenośnych stacji zasilania EcoFlow niż największe targi elektroniki użytkowej i domowej w Europie – powiedział Ryan Xing, dyrektor regionalny EcoFlow na terenie Europy. – Z produktem tym wiążemy duże nadzieje, uważamy bowiem, że wyznaczy on nowy standard w branży. Premiera DELTA 2 podczas targów IFA 2022 stanowi ważny krok w naszej ekspansji na rynku europejskim, potwierdzając, że zależy nam na dostarczaniu tutejszym konsumentom praktycznych i ekologicznych rozwiązań energetycznych”.

Według najnowszego badania Allied Market Research udział Europy w globalnym rynku energetyki odnawialnej wynosi ponad 30% i szacuje się, że w latach 2021- 2030 skumulowany roczny wskaźnik wzrostu na tutejszym rynku wyniesie 8,4%. W ostatnich kilku latach firma EcoFlow zajęła czołową pozycję na rynku europejskim. Tutejsi konsumenci wykazują duży entuzjazm wobec ekologicznych produktów energetycznych i rozwiązań w zakresie energii odnawialnej. W 2022 r. rynek europejski stał się drugim największym – po Stanach Zjednoczonych – obszarem zbytu dla EcoFlow. Podczas Prime Day 2022 firma EcoFlow okazała się najlepszym sprzedawcą na terenie Europy w kategorii ekologicznych rozwiązań energetycznych.

„DELTA 2 to kolejny krok na naszej drodze w kierunku uwolnienia rodzin i indywidualnych użytkowników na całym świecie od ograniczeń stacjonarnych sieci energetycznych i radykalnej zmiany sposobu wytwarzania, magazynowania i użytkowania energii elektrycznej. Firma EcoFlow będzie dostosowywać swoją ofertę do stale rosnącego popytu na energię odnawialną w Europie, konsekwentnie opracowując nowatorskie rozwiązania mobilne w tym zakresie” – powiedział Xing.

Informacje na temat wydarzenia

Termin: 2-6 września 2022 r.

Czas: 10:00 – 18:00 GMT+2

Miejsce: Hala 3.2, stanowisko 108, obiekt Messe Berlin, Berlin

EcoFlow

EcoFlow jest producentem mobilnych systemów zasilania i rozwiązań w zakresie energii odnawialnej. Od 2017 r. firma dostarcza konsumentom na ponad 100 rynkach przenośne stacje zasilania i ekologiczne akcesoria, dzięki którym nie muszą oni martwić się o problemy z dostępem do energii elektrycznej. Misją EcoFlow jest zmiana sposobu, w jaki ludzie na całym świecie korzystają z energii elektrycznej, poprzez wprowadzanie innowacji obejmujących ciche, lżejsze, i trwalsze urządzenia do magazynowania energii ze źródeł odnawialnych. Produkty EcoFlow dostępne są już w 40 państwach i regionach całej Europy w ponad 400 lokalnych punktach sprzedaży detalicznej.

Więcej informacji można znaleźć na stronach internetowych firmy EcoFlow:

Niemcy: de.ecoflow.com

Wielka Brytania: www.ecoflow.com/uk

Francja: fr.ecoflow.com

Inne państwa europejskie: eu.ecoflow.com

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1874052/EcoFlow_Attends_IFA_2022_Debut_New_DELTA_2_Portable_Power.jpg

Źródło: EcoFlow Europe s.r.o.

KONTAKT:

Donna Ding

EcoFlow PR Manager, Europe

e-mail: donna.ding@ecoflow.com

tel. +86 18138401354

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 09.08.2022, 14:54
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ