Newsletter

Ekantor.pl wchodzi do grupy PK Capital, właściciela marki Kantor dla Firm

05.01.2022, 11:27aktualizacja: 05.01.2022, 11:32

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Kantor dla Firm - logo
Kantor dla Firm - logo
W dniu wczorajszym (04.01.2022) PK Capital sp. z o.o. właściciel marki Kantor dla Firm dokonał zakupu 100% udziałów w Ekantor.pl sp. z o.o.

To wydarzenie przełomowe dla obu firm. Ekantor.pl uzyska dostęp do rozwiązań technologicznych oraz lepszej płynności z rynku międzybankowego, PK Capital rozszerzy swoją dotychczasową ofertę o klienta detalicznego.

„Transakcja przejęcia Ekantor.pl to realizacja naszej strategii rozwoju, którą zamierzamy realizować między innymi poprzez akwizycje podmiotów z rynku. Przejęcie Ekantor.pl to automatyczne dodanie rozwiązań, które mieliśmy do tej pory zarezerwowane, poprzez Kantor dla Firm, dla klienta instytucjonalnego, a teraz zaoferujemy także klientowi detalicznemu. Dokonamy też wszelkich starań, aby proces przejęcia i integracji infrastruktury nie był odczuwalny dla klientów. Już wkrótce klienci Ekantor.pl zauważą jeszcze lepszą ofertę” – powiedział prezes PK Capital Łukasz Paszkiewicz.

Źródło informacji: PK Capital

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 05.01.2022, 11:27
Źródło informacji PK Capital
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ