Newsletter

„Europa w obliczu wojny i jej konsekwencji”. Prezes zarządu Lidl Polska w gronie ekspertów Forum Ekonomicznego w Karpaczu

02.09.2022, 12:27aktualizacja: 02.09.2022, 12:30

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Lidl Polska - logo
Lidl Polska - logo
W dniu 6 września br. podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu Włodzimierz Wlaźlak, prezes zarządu Lidl Polska, będzie uczestniczył w panelu dyskusyjnym „Europa w obliczu wojny i jej konsekwencji”. W rozmowie wezmą również udział: Piotr Gliński, wiceprezes Rady Ministrów, Viktorija Čmilytė-Nielsen, przewodnicząca Sejmu Republiki Litewskiej, Oksana Zabużko, pisarka oraz Ann Lee, współzałożycielka & CEO CORE. W trakcie panelu uczestnicy będą rozmawiać na temat wpływu wojny w Ukrainie na globalny ład, handel, współpracę gospodarczą oraz bezpieczeństwo Europy. Panel odbędzie się 6 września br. o godzinie 13:00.

Źródło informacji: Lidl Polska

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 02.09.2022, 12:27
Źródło informacji Lidl Polska
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ