Newsletter

European Trading Challenge platformy Bybit wraca z kolejną pulą nagród

17.04.2024, 09:01aktualizacja: 17.04.2024, 09:07

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Bybit
PR Newswire/Bybit

DUBAJ, ZEA, 16 kwietnia 2024 r. /PRNewswire/ -- Przygotujcie się na powrót European Trading Challenge! Bybit, trzecia co do wielkości na świecie giełda kryptowalutowa pod względem wolumenu obrotów, ma przyjemność ogłosić kolejną rundę tego ekscytującego wydarzenia, w którym traderzy z Europy będą mogli wykazać się swoimi umiejętnościami oraz zdobyć nagrody z puli o wartości nawet 100 tys. USDT.

Reprezentuj swój kraj i rywalizuj o chwałę

Tegoroczna edycja European Trading Challenge zachęca do współpracy i czerpania dumy z reprezentowania swojego kraju. Połącz siły z innymi traderami z Twojego kraju, by wspólnie rywalizować o czołowe miejsce w rankingu liderów.

Rejestracja na wydarzenie prowadzona jest w dniach: 10 kwietnia 2024 r., godz. 10:00 czasu UTC - 28 kwietnia 2024 r., godz. 10:00 czasu UTC.

Rywalizacja potrwa w dniach: 17 kwietnia 2024 r., godz. 00:00 czasu UTC - 2 maja 2024 r., godz. 23:59 czasu UTC.

Kilka prostych kroków do dużych zwycięstw

- Zostań członkiem ekipy - zarejestruj się i wybierz reprezentację w Twoim kraju*.

- Przygotuj oręż - zasil swoje konto odpowiednia kwotą.

- Handluj i wygrywaj - osiągnij minimalny poziom wolumenu obrotów.

Wejdź na stronę Bybit i dowiedz się, jakie nagrody z ogromnej puli 100 tys. USDT (plus ekskluzywne bonusy dla nowych VIP-ów) czekają na reprezentacje krajowe i indywidualnych traderów. Sprawdź szczegóły tutaj i zarejestruj się jeszcze dziś.

* Uwaga: wydarzenie otwarte jest wyłącznie dla użytkowników z Europy, z wyłączeniem Andory, Białorusi, Belgii, Francji, Niemiec, Mołdawii, Portugalii, Rosji, San Marino, Hiszpanii, Holandii, Turcji, Wielkiej Brytanii, Ukrainy i Watykanu.

#Bybit / #TheCryptoArk

Bybit

Bybit, trzecia co do wielkości giełda kryptowalutowa skupiająca 25 milionów użytkowników, powstała w 2018 r. i stanowi profesjonalną platformę, na której inwestorzy i traderzy kryptowalutowi mogą korzystać z ultraszybkiego silnika dopasowującego, całodobowej obsługi klienta oraz wielojęzycznego wsparcia. Bybit jest dumnym partnerem mistrzów świata konstruktorów i kierowców Formuły 1 - zespołu Oracle Red Bull Racing.

Więcej informacji na temat Bybit: Bybit Press.

Kontakt dla przedstawicieli mediów: media@bybit.com

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://www.bybit.com

Aktualności publikowane są w grupach i na profilach Bybit w mediach społecznościowych:

Discord | Facebook | Instagram | LinkedIn | Reddit | Telegram | TikTok | X | Youtube

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2388057/Calling_All_European_Traders__Bybit_s_European_Trading_Challenge_Returns_a.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2267288/Logo.jpg

Źródło: Bybit

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 17.04.2024, 09:01
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ