Newsletter

EW Nutrition serdecznie wita Jana Vanbrabanta na stanowisku nowego dyrektora generalnego

01.09.2023, 09:00aktualizacja: 01.09.2023, 09:00

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

VISBEK (Niemcy), 1 września 2023 r. – EW Nutrition, wiodący światowy dostawca rozwiązań w zakresie funkcjonalnego żywienia zwierząt, wita Jana Vanbrabanta jako nowego dyrektora naczelnego.

Jan posiada stopień doktora mikrobiologii i jest doświadczonym menedżerem w dziedzinie zdrowia i żywienia zwierząt, piastując stanowiska kierownicze w DSM, Erber Group, Biomin i Kemin.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w styczniu znaleźliśmy silnego lidera zarządzającego, który ucieleśnia filozofię EW Nutrition – mówi Jan Wesjohann, dyrektor zarządzający spółki matki EW Group. – EW Nutrition to firma nastawiona na innowacje, nieustająco inwestująca w badania i rozwój. Razem z Janem chcemy wejść w kolejną fazę rozwoju EW Nutrition”.

„Jestem bardzo podekscytowany dołączeniem do zespołu EW Nutrition – powiedział Jan Vanbrabant. – Długoterminowe ukierunkowanie EW Nutrition doprowadziło do powstania niezwykle konkurencyjnego portfolio. EW Nutrition ma wyjątkową pozycję, aby wspierać swoich klientów w pokonywaniu wyzwań związanych ze zmieniającym się środowiskiem w zakresie zdrowia i żywienia zwierząt”. 

Były dyrektor generalny Michael Gerrits odchodzi na emeryturę po sześciu latach kierowania EW Nutrition.

 „Chcę podziękować Michaelowi Gerritsowi za jego konstruktywne zarządzanie, które przyczyniło się do przejścia firmy na wyższy poziom” – powiedział Jan Wesjohann.

O firmie EW Nutrition

EW Nutrition to globalna firma zajmująca się żywieniem zwierząt, oferująca integratorom, producentom pasz i lekarzom weterynarii kompleksowe rozwiązania poprawiające zdrowie jelit zwierząt, wydajność, jakość paszy, trawienność i wiele innych. Koncentruje się na promowaniu zrównoważonego wzrostu poprzez zmniejszenie FCR, na naturalnym wsparciu w obliczu wyzwań, zmniejszeniu zapotrzebowania na antybiotyki i przyjaznej dla planety produkcji białek.

KONTAKT

Ilinca Anghelescu

e-mail: marketing@ew-nutrition.com 

Źródło informacji: APA-OTS
 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 01.09.2023, 09:00
Źródło informacji APA-OTS
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ