Newsletter

EY ogłasza, że Glenn Gonzales i Vishal Hiremath z Jet It zostali laureatami nagrody Entrepreneur Of The Year® 2021 w regionie południowo-wschodnim

03.08.2021, 14:15aktualizacja: 03.08.2021, 14:21

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PR Newswire/Jet It; JetClub
Fot. PR Newswire/Jet It; JetClub

GREENSBORO, Karolina Północna, 3 sierpnia 2021 r. /PRNewswire/ -- Spółka Ernst & Young LLP (EY US) ogłosiła w czwartek 29 lipca, że Glenn Gonzales i Vishal Hiremath, współzałożyciele firm Jet It i JetClub, zostali laureatami nagrody dla przedsiębiorcy roku Entrepreneur Of The Year® 2021 Southeast Award. Program Entrepreneur Of The Year Awards jest jednym z najważniejszych konkursów dla przedsiębiorców i liderów szybko rozwijających się firm. Nagroda wyróżnia tych, którzy są niepowstrzymanymi liderami przedsiębiorczości, wyróżniającymi się w zarządzaniu talentami, realizacji zadań o różnym stopniu trudności, wynikach finansowych, wpływie na społeczeństwo i budowaniu firmy opartej na wartościach oraz oryginalności, innowacyjności i planach na przyszłość. Glenn Gonzales i Vishal Hiremath zostali wybrani przez niezależny panel sędziowski, a nagroda została ogłoszona podczas wirtualnej uroczystości wręczenia nagród programu 29 lipca 2021 roku.

„Niesamowite uznanie dla całego zespołu Jet It i JetClub! W ciągu niespełna trzech lat działalności nasze wspólne wysiłki przyniosły nam ten niezwykły zaszczyt. Vishal i ja jesteśmy bardzo dumni z ciągłych osiągnięć, które każdy członek zespołu ma na swoim koncie” - powiedział Gonzales.

Hiremath dodał: „Na drodze do naszego celu, jakim jest zmiana sposobu podróżowania po świecie, będzie jeszcze wiele problemów do rozwiązania, wyzwań do pokonania i pracy do późnych godzin. Glenn i ja nie moglibyśmy być bardziej dumni z tego, że możemy kierować tym niesamowitym zespołem profesjonalistów, którzy uosabiają wartości Jet It i JetClub”.

Od 35 lat EY US wyróżnia przedsiębiorców, których ambicja, odwaga i pomysłowość przekładają się na sukces ich firm, zmieniają oblicze branży i pozytywnie wpływa na społeczności. Glenn Gonzales i Vishal Hiremath staną się dożywotnimi członkami szacownej, wielobranżowej społeczności laureatów nagrody z wyłącznym, stałym dostępem do doświadczenia, wiedzy i mądrości kolegów absolwentów i innych członków ekosystemu w ponad 60 krajach - wszystko to ze wsparciem bogatych zasobów EY.

Jako laureaci nagrody Southeast, Glenn Gonzales i Vishal Hiremath mogą teraz ubiegać się o nagrodę krajową Entrepreneur Of The Year 2021. Zwycięzcy nagród w kilku kategoriach krajowych, jak również zwycięzca Ogólnokrajowej Nagrody dla Przedsiębiorcy Roku, zostaną ogłoszeni 13 listopada podczas Strategic Growth Forum®, jednego z najbardziej prestiżowych krajowych wydarzeń zrzeszających szybko rozwijające się firmy wiodące na rynku.

Program Entrepreneur Of The Year uhonorował inspirujące przywództwo przedsiębiorców takich jak:

- Michael Praeger, AvidXchange, Inc.,

- Kendra Scott z Kendra Scott LLC,

- Reid Hoffman i Jeff Weiner z LinkedIn,

- Sara Blakely ze SPANX, Inc.,

- Howard Schultz ze Starbucks Corporation,

- Brad Keywell z Uptake Technologies, Inc.

Entrepreneur Of The Year®

Entrepreneur Of The Year® jest najbardziej prestiżowym programem nagród biznesowych na świecie, który wyróżnia przedsiębiorców w regionalnych i krajowych programach nagród w ponad 145 miastach w ponad 60 krajach.

Jet It

Jet It wykorzystuje hybrydowy model własności ułamkowej oparty na dniach, a nie godzinach, co zapewnia właścicielom swobodę korzystania z floty przy niezrównanej wartości w sektorze odrzutowców prywatnych. Jet It może dostosować twój dzień do twoich potrzeb. Więcej informacji można uzyskać na stronie https://www.gojetit.com/.

JetClub

JetClub to innowacyjna firma z branży lotnictwa biznesowego, której model korzystania z prywatnych odrzutowców łączy najnowsze samoloty odrzutowe z ekonomią wspólnego korzystania, aby zapewnić członkom przystępne cenowo, prywatne, szybkie i inteligentne rozwiązanie. Światowej klasy zespół concierge zarządza wszystkimi elementami podróży i zapewnia najlepszą w swojej klasie obsługę i wsparcie podczas podróży.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1585444/JetClub6.jpg

Źródło: Jet It; JetClub

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 03.08.2021, 14:15
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii