Newsletter

Ferguson Partners mianuje Gemmę Burgess na stanowisko dyrektora generalnego

06.04.2022, 16:50aktualizacja: 06.04.2022, 16:59

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Ferguson Partners
Ferguson Partners
Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego nominuje nową przywódczynię.

NOWY JORK, 6 kwietnia 2022 r. /PRNewswire/ -- Ferguson Partners, największa firma specjalizująca się w zarządzaniu talentami i doradztwie strategicznym dla międzynarodowego sektora nieruchomości, z przyjemnością informuje, że z dniem 1 czerwca Gemma Burgess została mianowana na stanowisko dyrektora generalnego. Burgess może pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w zakresie przywództwa globalnego oraz wizją na rok 2022 i kolejne lata. Strategia ta będzie nadal koncentrować się na dostarczaniu zindywidualizowanych, ukierunkowanych na klienta rozwiązań, przy jednoczesnym wzroście i rozwoju działalności pod kątem przyszłych potrzeb. Współzałożyciel i dyrektor generalny William J. Ferguson będzie nadal pełnił funkcję prezesa i pozostanie aktywnie zaangażowany w prowadzenie projektów dla klientów.

Burgess dołączyła do Ferguson Partners w 2007 r. i od tego czasu wypracowała sobie kompetencje przedsiębiorcze o charakterze międzynarodowym, pracując początkowo w londyńskim oddziale Ferguson Partners, a następnie nadzorując siedzibę w Nowym Jorku, po czym przejęła odpowiedzialność za działalność poszukiwawczą w USA, a ostatnio kierowała również globalną sferą poszukiwania pracowników. Na obecnym stanowisku prezesa Burgess odegrała kluczową rolę w pozycjonowaniu Ferguson Partners jako najważniejszej firmy w zakresie talentów i rozwiązań zarządczych. Będąc uznaną liderką w dziedzinie poszukiwania kadry kierowniczej, Burgess jest również zagorzałą zwolenniczką różnorodności, sprawiedliwości i włączenia społecznego (DE&I) i była odpowiedzialna za stworzenie inauguracyjnego partnerstwa na rzecz różnorodności w 2020 r. we współpracy z Real Estate Executive Council (REEC), pozostając aktywnym uczestnikiem tego stowarzyszenia.

Klienci mogą być spokojni o płynne przejście i dalsze dostarczanie wiodących w branży usług. „Przejście Gemmy jest punktem kulminacyjnym doskonale zaplanowanego wieloletniego projektu planowania awansów. Zbudowała ona wyjątkowe partnerstwo z wiceprezesem Jeremym Banoffem i jest wspierana przez najlepszy w swojej klasie międzynarodowy zespół kierowniczy. W tym okresie Gemma udowodniła, że jest w stanie utrzymać standard doskonałości Ferguson Partners, jednocześnie realizując swoją wizję rozwoju firmy. Jej doświadczenie i znajomość poszczególnych branż oraz szerokie, wszechstronne podstawy i perspektywa sprawiają, że ma ona wyjątkowe kwalifikacje do pełnienia tej funkcji i jest absolutnie właściwym liderem, który poprowadzi spółkę ku przyszłości” – powiedział William J. Ferguson.

Serena Althaus, dyrektor zarządzająca wyższego szczebla i szefowa działu europejskiego spółki, oświadczyła: „Współpracując z Gemmą od ponad 15 lat, nie mogę sobie wyobrazić bardziej odpowiedniej osoby, która poprowadzi Ferguson Partners w kolejny ekscytujący rozdział, z wyraźnym naciskiem na DE&I i nieruchomości”. Robert Langer, główny dyrektor niezależny, dodał: „W imieniu całego zarządu z radością witamy Gemmę, nową dyrektor generalną firmy, i cieszymy się, że będziemy mogli czerpać z jej rozległej wiedzy i doświadczenia w całej organizacji”.

„Jestem niezwykle podekscytowana przyszłością firmy – powiedziała Burgess. – Z pewnością będziemy dalej rozwijać światową platformę i utrzymywać standard doskonałości Ferguson Partners. Zamierzam nadal pozostawać w bezpośrednim kontakcie z klientami, którzy, jak zawsze, mogą oczekiwać naszego charakterystycznego, indywidualnego i uważnego podejścia do ich specyficznych potrzeb”.

Nominacja Burgess następuje w momencie, gdy firma planuje powiększenie swojego zespołu kierownictwa korporacyjnego.

Ferguson Partners

Spółka Ferguson Partners, założona w 1989 roku, zdobyła reputację wiodącej firmy specjalizującej się w zarządzaniu talentami i doradztwie organizacyjnym w branży nieruchomości i pokrewnych. Spółka ma oddziały w Charlotte, Chicago, Hong Kongu, Londynie, Los Angeles, Nowym Jorku, San Francisco, Singapurze, Sydney, Tokio i Toronto. Jej zaangażowany zespół wyróżnia się ze względu na międzynarodowy zasięg oraz wykonuje swoją pracę w sposób niezwykle profesjonalny i wyspecjalizowany w czterech głównych liniach biznesowych.

Strona internetowa firmy: fergusonpartners.com.

Zdjęcia - https://mma.prnewswire.com/media/1781223/Ferguson_Partners_Gemma_Burgess_1.jpg 

Źródło: Ferguson Partners

KONTAKT:
Sarah Berman
Berman Group, Inc.
tel. 212.450.7300
e-mail: sberman@bermangrp.com 

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 06.04.2022, 16:50
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii