Newsletter

Firma Guide Sensmart przedstawiła szereg nowych produktów podczas Brytyjskich Targów Strzeleckich

29.02.2024, 08:55aktualizacja: 29.02.2024, 09:01

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ Guide Sensmart
PR Newswire/ Guide Sensmart

WUHAN, Chiny, 28 lutego 2024 r. /PRNewswire/ -- Brytyjskie Targi Strzeleckie to najważniejsze wydarzenie dla entuzjastów sportów strzeleckich, producentów i sprzedawców detalicznych. Odbywające się siedemnasty rok z rzędu targi wciąż notują wzrost pod względem skali wydarzenia i jego oddziaływania, przyciągając uczestników z Wielkiej Brytanii i całego świata i dając możliwość przedstawienia najnowocześniejszego sprzętu, trendów łowieckich i aktywności na świeżym powietrzu.

Firma Guide Sensmart zaprezentowała szeroką gamę produktów termowizyjnych, w tym wielooptyczną fuzję, wielofunkcyjne obrazowanie termiczne, cyfrowe i noktowizyjne lunety o wysokiej rozdzielczości oraz lunety termowizyjne, a także inne klasyczne produkty. Produkty te zaspokajają różnorodne potrzeby entuzjastów strzelectwa, oferując najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania.

Dużym zainteresowaniem podczas targów cieszyła się nowa luneta termowizyjna - TU Gen2 LRF, którą uczestnicy mogli samodzielnie wypróbować. Produkt ten łączy w sobie dalmierz laserowy z kompaktową konstrukcją, umożliwiając precyzyjne wykrywanie celów do 1500 metrów. Funkcja ta oferuje użytkownikom niezawodny sposób pomiaru odległości w warunkach zewnętrznych i zwiększa dokładność strzelania. Dodatkowo żywotność baterii została wydłużona o 20%, co daje znaczną poprawę ogólnej wydajności i użyteczności urządzenia.

Guide Sensmart bierze udział w konferencji Enforce Tac w Niemczech w dniach 26-28 lutego 2024 roku, gdzie zaprezentuje szereg swoich tradycyjnych i najnowocześniejszych produktów. Firma zachęca uczestników do odwiedzenia stoiska 7-410 w hali 7 w centrum wystawowym w Norymberdze, w Niemczech, aby odkryć i wypróbować najnowszy sprzęt noktowizyjny do użytku w warunkach zewnętrznych.

Guide Sensmart

Guide Sensmart jest producentem układów obrazowania termowizyjnego w podczerwieni z siecią sprzedaży obejmującą 70 krajów i regionów świata. Dalsze informacje dostępne są na stronie: https://www.guideir.com/.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2349646/Guide_sensmart_booth_British_Shooting_Show.jpg 

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2349647/Invitation_Enforce_Tac.jpg 

Źródło: Guide Sensmart

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 29.02.2024, 08:55
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ