Newsletter

Firma Pylontech otworzyła międzynarodową siedzibę główną w Szanghaju

23.05.2024, 17:01aktualizacja: 23.05.2024, 17:04

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Pylontech
PR Newswire/Pylontech

SZANGHAJ, 23 maja 2024 r. /PRNewswire/ -- Dnia 22 maja odbyła się oficjalna inauguracja międzynarodowej siedziby głównej firmy Pylontech wyznaczająca zakończenie realizacji kluczowego etapu działalności tego lidera branży systemów magazynowania energii.

Założona w 2009 r. spółka Pylontech jest kluczowym graczem w branży magazynowania energii dzięki opanowaniu do perfekcji podstawowych technologii obejmujących ogniwa i moduły akumulatorowe, system zarządzania akumulatorami (Battery Management System - BMS), integrację systemów, itp. Produkty i rozwiązania firmy spełniają zapotrzebowanie szerokiej gamy zastosowań obejmujących budynki mieszkalne, obiekty handlowe i przemysłowe oraz inwestycje na poziomie infrastruktury komunalnej. W 2013 roku firma Pylontech dostarczyła swój pierwszy system magazynowania energii na rynek międzynarodowy, a obecnie może poszczycić się ponaddziesięcioletnim doświadczeniem na rynkach zagranicznych, przy łącznym wolumenie dostaw przekraczającym milion jednostek. Dzięki nieustannym innowacjom technologicznym oraz doskonałym produktom i usługom firma Pylontech zyskała uznanie klientów na całym świecie.

W minionych latach spółka Pylontech prowadziła działania na rzecz umocnienia obecności na rynku krajowym i międzynarodowym. Założono centrum badawczo-rozwojowe i bazy produkcyjne w Yangzhou, Jiansu oraz w Hefei, Anhui. W międzyczasie Pylontech przyspieszył swoją ekspansję na rynki międzynarodowe poprzez otwarcie oddziałów w Holandii, Niemczech, we Włoszech, w USA i w innych krajach, budując kompleksowe możliwości dostarczania bardziej skutecznych i dogodnych usług klientom na całym świecie na szczeblu lokalnym.

Nowo otwarta międzynarodowa siedziba główna mieszcząca się w Pudong New Area w Szanghaju zajmuje ponad 20 000 m2 przy całkowitej powierzchni budynku wynoszącej ponad 50 000 m2. Łączy w sobie funkcje badawczo-rozwojowe, produkcyjne i biurowe, ukierunkowane na zapewnienie pełnego wsparcia dla nieprzerwanego wzrostu Pylontech.

Geoffrey Song, wiceprezes Pylontech, powiedział: „Ukończenie i oddanie do użytku naszej międzynarodowej siedziby głównej jest kluczowym momentem w historii firmy Pylontech, która dzięki temu zyskała nową energię. Oczekujemy z niecierpliwością na pogłębienie współpracy z naszymi międzynarodowymi partnerami, wspólną eksplorację możliwości stosowania i rozwoju technologii magazynowania energii oraz nasz wkład w globalną transformację energetyczną i zrównoważony rozwój”.

Pylontech

Firma Pylontech (kod giełdowy: 688063) została założona w 2009 roku jako wyspecjalizowany dostawca systemów magazynowania energii w akumulatorach, stając się w 2020 roku pierwszą notowaną na giełdzie spółką w Chinach, której głównym przedmiotem działalności jest magazynowanie energii. Pylontech, wykorzystując swoje zaawansowane możliwości badawczo-rozwojowe i wszechstronną wiedzę produkcyjną, integruje łańcuch przemysłowy obejmujący ogniwa, systemy zarządzania akumulatorami oraz integrację systemów. Oferowane produkty i rozwiązania są obecne w ponad 80 krajach i regionach, gdzie pomyślnie oddano do eksploatacji ponad milion systemów magazynowania energii.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2420220/Pylontech_Inaugurates_Global_Headquarters_in_Shanghai.jpg

Źródło: Pylontech

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 23.05.2024, 17:01
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ