Newsletter

Forum Bankowo-Samorządowe 2022

30.11.2022, 08:30aktualizacja: 30.11.2022, 08:30

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Związek Banków Polskich
Związek Banków Polskich
Organizatorzy zapraszają na Forum Bankowo-Samorządowe 2022, tradycyjnie organizowane przez Związek Banków Polskich we współpracy z kluczowymi organizacjami samorządu terytorialnego w Polsce. Forum odbędzie się w trybie stacjonarnym, 7 grudnia 2022 roku w Klubie Bankowca, przy ul. Smolnej 6 w Warszawie.

Podczas tegorocznego Forum poruszone zostaną tematy finansowania potrzeb samorządu terytorialnego w kontekście piętrzących się kryzysów. Zaprezentowane zostanie także opracowanie nt. stanu finansów sektora samorządu terytorialnego w Polsce 2022. Ważnymi tematami, które zostaną podjęte w tym roku będą także inwestycje JST i bariery w okresie przejściowym, czyli pomiędzy perspektywą finansową UE 2014-2020, a programami perspektywy 2021-2027. Dodatkowo uczestnicy forum porozmawiają o wyzwaniach nowoczesnego i bezpiecznego samorządu w cyfrowej transformacji. Forum Bankowo-Samorządowe łączy wpływowe osoby i instytucje świata samorządowego i bankowego. Celem organizatorów jest lepsze zrozumienie i wzajemna edukacja obu środowisk, która ułatwi samorządom realizację misji, a bankom dostosowanie oferty do oczekiwań rynku. Celem jest także konstruktywny dialog nt. spraw trudnych i wypracowywanie rozwiązań, które środowiska mogłyby wspólnie przedstawiać regulatorom.

Do udziału w Forum organizatorzy pragną zaprosić liderów samorządowych (marszałków, starostów, prezydentów miast, burmistrzów, wójtów oraz skarbników i dyrektorów ds. gospodarki lokalnej), a także bankowców i regulatorów oraz środowiska okołosamorządowe i okołobankowe. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Więcej informacji, rejestracja - www.BANK.pl/FBS

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

KONTAKT:

e-mail: Adrian.Pienkowski@zbp.pl

tel. 607 454 345

Źródło informacji: Związek Banków Polskich

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 30.11.2022, 08:30
Źródło informacji Związek Banków Polskich
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ