Newsletter

Biznes i finanse

Forum Liderów PPP: panel 1

28.10.2020, 20:17aktualizacja: 28.10.2020, 20:21

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

28.10.2020, godz. 10:10

Forum Liderów PPP: panel pt. "Nowa nadzieja. Dyskusja nt. potencjału wykorzystania modelu PPP w inwestycjach rewitalizacyjnych, z uwzględnieniem projektów deweloperskich i koncepcji przestrzeni zrównoważonych"

Wydarzenie miało charakter podsumowujący jako ostatnie forum branżowe w tym roku. Seria debat z udziałem ponad dwudziestu ekspertów posiadających praktyczne doświadczenie w realizacji projektów ppp w Polsce i za granicą, dotyczyła konkretnych przykładów rewitalizacji w oparciu o polskie studia przypadków „Zagospodarowania północnego cypla Wyspy Spichrzów w Gdańsku” oraz planowanych w Warszawie inwestycji w „Zagospodarowanie kwartału zabudowy w okolicy Bazaru Różyckiego” wraz z miejską częścią bazaru, „Projekt Osiedla Warszawy”.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 28.10.2020, 20:17
Źródło informacji Forum Liderów PPP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ