Newsletter

FourKites wzmacnia swój zespół zarządzający dzięki weteranom branży łańcuchów dostaw

24.01.2023, 11:38aktualizacja: 24.01.2023, 11:41

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Business Wire/FourKites
Business Wire/FourKites

AMSTERDAM--(BUSINESS WIRE)-- Wiodąca firma w obszarze widoczności łańcucha dostaw FourKites ogłosiła, że wzmocniła swój zespół kierowniczy, powołując dyrektora ds. strategii i wiceprezesa ds. globalnego sukcesu klienta. Pozycja lidera FourKites, szybki wzrost i dynamika rynku widoczności łańcucha dostaw sprawiają, że firma nadal przyciąga największe talenty w branży.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20230119005087/pl/.

Fabrizio (Fab) Brasca otrzymał awans na stanowisko dyrektora ds. strategii FourKites. Brasca dołączył do FourKites w zeszłym roku jako wiceprezes wykonawczy ds. branży i strategii rynkowej. Jako dyrektor ds. strategii będzie nadal kierował zespołami branżowymi firmy i przejmie dodatkowe obowiązki, w tym dotyczące strategii Działu Partnerstw Globalnych FourKites oraz kierowania inżynierią wartości klienta i funkcjami przedsprzedażowymi.

Ponadto Rebecca Nerad dołączyła do FourKites jako wiceprezes ds. globalnego sukcesu klienta. Nerad posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży łańcuchów dostaw zdobyte na stanowiskach w obszarze sukcesu klienta w takich firmach jak i2 Technologies, JDA Software i Bristlecone. W ostatnim czasie pełniła funkcję wiceprezes ds. sukcesu klienta w e2open, maksymalizując poziom wdrażania, ekspansji i zatrzymywania rozwiązania. Nerad i jej zespół będą skupiać się na tworzeniu silnych relacji z klientami i budowaniu wartości wraz z rozwojem działalności FourKites.

„Fab odegrał zasadniczą rolę podczas tworzenia zespołu branżowego FourKites i opracowywania wertykalnej strategii wejścia na rynek. Jego znajomość branży i partnerstwo z klientami przyczynią się do wspierania FourKites w rozwoju i wdrażaniu strategii na większą skalę - powiedział założyciel i prezes FourKites Mathew Elenjickal. - Natomiast Rebecca to niezwykły talent, doskonale pasuje do naszej kultury, w ramach której możemy poszczycić się prawdziwym partnerstwem z naszymi klientami. Cieszę się na myśl o współpracy z obojgiem na naszej drodze do osiągnięcia celu, jakim jest wsparcie naszych klientów w uzyskiwaniu 100% widoczności w każdym kontekście.

Firma FourKites stale przyciąga największe talenty w branży, gdyż jest postrzegana jako wspaniałe miejsce pracy i pionierski innowator na rynku widoczności w czasie rzeczywistym. W tym miesiącu firma FourKites została ujęta na liście najlepszych miejsc pracy w Chicago opracowanej przez Built In trzeci rok z rzędu i została uhonorowana tytułem wspaniałego miejsca pracy w Indiach przez Great Places Institute piąty rok z rzędu. Firma zyskała uznanie za swoją zdolność do rozwiązywania złożonych kluczowych problemów klientów przedsiębiorstwa i została nazwana liderem w ramach badania firmy Gartner Magic Quadrant for Real-time Transportation Visibility Platforms za swoją zdolność do realizacji zadań zgodnie z przyjętą kompleksową wizją. FourKites uzyskała także najwyższą punktację wśród firm Fortune 500 o złożonych potrzebach, według raportu Gartner pt. Critical Capabilities for Real-Time Transportation Visibility Platforms. Inne wyrazy uznania obejmują ujęcie na liście najlepszych w biznesie Inc. Magazine w kategorii logistyki i transportu, tytuł pioniera w dziedzinie AI od Everest Group, tytuł czołowego dostawcy technologii łańcucha żywności 2022, czołowego dostawcy ekologicznego oraz partnera roku BlueYonder w zakresie wejścia na rynek w 2022 r.

Informacje o FourKites

Wiodąca platforma w obszarze widoczności łańcucha dostaw FourKites® oferuje dane na temat śledzenia nie tylko podczas transportu, ale także w magazynach, składach i innych miejscach przechowywania. Śledząc ponad 3 miliony przesyłek dziennie w transporcie drogowym, kolejowym, morskim, lotniczym oraz na ostatnim etapie do odbiorcy, z zasięgiem obejmującym ponad 200 krajów i terytoriów, FourKites łączy dane w czasie rzeczywistym z solidnym uczeniem maszynowym, aby wspomagać firmy w digitalizacji swoich kompleksowych łańcuchów dostaw. Ponad 1200 najbardziej uznanych na całym świecie marek - w tym 9 z 10 czołowych firm zajmujących się dobrami szybko zbywalnymi i 18 z 20 czołowych firm w obszarze żywności i napojów - zaufało już FourKites i przekształciło swoją działalność, aby stworzyć bardziej elastyczne, wydajne i zrównoważone łańcuchy dostaw. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.fourkites.com/.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230119005087/pl/.

Źródło: FourKites

KONTAKT:

Scott Johnston

dyrektor FourKites ds. PR na Europę

tel. +31 62 147 8442

e-mail: scott.johnston@fourkites.com

Źródło informacji: Business Wire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 24.01.2023, 11:38
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ