Newsletter

Biznes i finanse

FoxESS Polska uruchamia pierwszy w Polsce program lojalnościowy dla instalatorów fotowoltaiki FOX TEAM

10.06.2021, 08:30aktualizacja: 10.06.2021, 08:30

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

FoxESS - apikacja
FoxESS - apikacja
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, FoxESS postanowił uruchomić Ogólnopolski Program Profesjonalnych Instalatorów Fotowoltaiki FOX TEAM.

Producent FoxESS znany na rynku polskim od niedawna, szybko zasłynął z dobrej jakości swoich produktów oraz innowacyjnego podejścia do obsługi produktowej. Doceniana jakość i solidność wykonania urządzeń, ich bezawaryjność i bezkonkurencyjna dostępność, a także otwartość na instalatora i użytkownika sprawiają, że uczestnicy rynku szybko dostrzegli markę FoxESS, która każdego dnia zyskuje nowych zwolenników i odnotowuje kolejne rekordy popularności.

Pod szyldem FOX TEAM marka zbierze najlepszych instalatorów fotowoltaiki, którzy wybierają jakość i solidność wykonania falowników FoxESS oraz instalacji.

Na instalatorów, którzy dołączą do programu FOX TEAM i będą regularnie dodawać zdjęcia poprawnie uruchomionych i zaakceptowanych przez dział techniczny instalacji z falownikami FoxESS czekają zarówno obrandowane i praktyczne nagrody, jak również poziomy zaawansowania od Brązowego po Platynowy, z którymi wiążą się kolejne korzyści.

„Uruchamiając program lojalnościowy dla instalatorów fotowoltaiki FOX TEAM, chcemy podziękować najlepszym instalatorom na rynku za wybór jakości falowników FoxESS i nagrodzić ich za rzetelną oraz solidną pracę. Tworząc elitarną grupę Profesjonalnych Instalatorów wspieramy najlepszych z którymi będziemy wymieniać się doświadczeniami na corocznych zamkniętych spotkaniach FOX TEAM” – mówi Tomasz Walczyk, Country Manager FoxESS Polska

Dołączenie do programu odbywa się poprzez pobranie aplikacji mobilnej* FOX TEAM na telefon. Kliknij w zdjęcie i pobierz* aplikację:

Image
FoxESS

* Uwaga: możliwość pobrania aplikacji jest uzależniona od akceptacji Google oraz AppStore, co jest niezależne od organizatora programu. W miejsce ID należy wkleić oznaczenie instalatora z dedykowanego monitoringu Foxesscloud.com.

Co zyska instalator dołączając do programu FOX TEAM?

· członkostwo w pierwszej w Polsce, prestiżowej grupie Profesjonalnych Instalatorów, którzy otrzymują nagrody i dodatkowe korzyści za wybór jakości FoxESS,

· prostą w obsłudze, intuicyjną aplikację mobilną, którą można mieć w telefonie zawsze przy sobie i dzięki temu szybko oraz w łatwy sposób zdobywać nagrody i poziomy zaawansowania,

· unikatowe, obrandowane nagrody za solidnie wykonaną pracę,

· wysoki poziom zaawansowania technicznego i potwierdzenie solidności wykonania instalacji przed klientami,

· wsparcie techniczne i dodatkowe wyróżnienie na tle konkurencji,

· doskonalenie wiedzy na temat innowacyjnych i nowoczesnych produktów FoxESS,

· otrzymywanie aktualnych informacji dotyczących produktów FoxESS,

· możliwość wydłużenia gwarancji na falowniki FoxESS,

· uroczyste, zamknięte coroczne spotkania z innymi instalatorami i wymianę doświadczeń.

FoxESS od początku kładzie duży nacisk na wsparcie instalatorów i użytkowników swoich falowników, którzy mogą kontaktować się z działem technicznym zarówno na etapie uruchomienia urządzenia, jak również w trakcie jego pracy.

Udostępniając specjalne zaplecze techniczne przy ulicy Konarskiego 18C w gliwickim TECHNOPARKU (kampus Politechniki Śląskiej) oraz oferując darmowe szkolenia stacjonarne, FoxESS daje możliwość praktycznego sprawdzenia poprawności pracy, uruchomienia i testowania falowników. Co więcej - centrum badawcze FoxESS działa na zasadzie „dnia otwartego” co oznacza, że każdy przejeżdżający przez Gliwice instalator oraz klient może od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 bez zapowiedzi sprawdzić jakość falowników FoxESS, potwierdzić ich pracę, uruchomić urządzenia oraz porozmawiać z działem technicznym FoxESS.
 
Źródło informacji: FoxESS Polska Sp. z o.o.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 10.06.2021, 08:30
Źródło informacji FoxESS Polska Sp. z o.o.
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ