Newsletter

GameChange Solar otrzymuje zamówienia na 200 MW systemów Genius Tracker™ dla Kolumbii

12.07.2022, 15:10aktualizacja: 12.07.2022, 15:12

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

GameChange Solar
GameChange Solar

NORWALK, stan Connecticut, 12 lipca 2022 r. /PRNewswire/ -- Firma GameChange Solar poinformowała dzisiaj o otrzymaniu zamówień na systemy Genius Tracker™ o mocy 200 MW dla instalacji w Kolumbii. Wysyłka systemów rozpoczęła się już w tym miesiącu.

„Niezmiernie cieszymy się, że zostaliśmy wybrani do realizacji tych trzech znaczących instalacji w Kolumbii – powiedziała Mercedes Pereyra Boue, dyrektor ds. rozwoju działalności międzynarodowej w GameChange Solar. - Jako światowy lider pod względem jakości trackerów jednoosiowych przewidujemy nieprzerwany intensywny wzrost na czołowych rynkach na całym świecie, w tym na rynku kolumbijskim. Ciężko pracujemy, aby zapewnić naszym klientom doskonałe lokalne wsparcie i szkolenia, aby mogli oni zainstalować i efektywnie eksploatować nasz niezawodny i zoptymalizowany system Genius Tracker™”.

Powiązane linki: https://www.gamechangesolar.com

Zdjęcia - https://mma.prnewswire.com/media/1856826/Game_Changer_Photo.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1592922/GameChange_Solar_Logo.jpg

Źródło: GameChange Solar

KONTAKT:

Dericka Botha

tel: +1 (302) 528-2125

e-mail: derick.botha@gamechangesolar.com

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 12.07.2022, 15:10
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.