Newsletter

Gdański Arche Dwór Uphagena zdobywcą nagrody Hotel Roku Europy Centralnej

28.09.2022, 15:33aktualizacja: 02.11.2022, 12:56

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Grupa Arche (1)
Grupa Arche (1)
Za nami kolejna edycja Gali Eurobuild Awards, podczas której nagrodzono najlepsze osobowości, firmy oraz projekty w branży nieruchomości w Polsce i Europie Centralnej. 35 kategorii oceniała kapituła ponad 200 sędziów pod bacznym okiem firmy audytorskiej KMPG.

Wśród nagrodzonych znalazł się ponad 200-letni Dwór Uphagena w Gdańsku należący do Grupy Arche, który otrzymał nagrodę w kategorii Hotel Roku 2022.

Były szpital na Łąkowej w Gdańsku odzyskał nowy blask pod koniec 2021 roku i od tego czasu pełni rolę obiektu noclegowego z 256 pokojami, trzema restauracjami, barem oraz strefą saun. W obiekcie zachowano szereg zabytkowych detali, w tym stary magiel, zabytkową kuchnię kaflową czy odkryte freski.

W sierpniu Arche oddało do użytku ostatnie apartamenty z 1800-roku, które wyposażono w stylowe meble oraz salony kąpielowe.

Nagrodę w imieniu Arche S.A. odebrała Magdalena Sidorowicz, dyrektor sprzedaży inwestycji, która podkreśliła, że rewitalizacja nie byłaby możliwa, gdyby nie inwestorzy, którzy zaufali autorskiemu systemowi Arche.

To kolejne w tym roku wyróżnienie przyznane dla Arche Dworu Uphagena w Gdańsku. Niedawno Grupa otrzymała za ten projekt nagrodę European Property Awards, określaną mianem „Oskarów” architektury, a na początku tygodnia Prime Property Prize 2021 w kategorii Hotel Roku.

Źródło informacji: Grupa Arche

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 28.09.2022, 15:33
Źródło informacji Grupa Arche
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.