Newsletter

Biznes i finanse

GDDKiA: stan dróg krajowych na 02.01.2021 r., godz. 22:00 (komunikat)

02.01.2021, 22:18aktualizacja: 02.01.2021, 22:19

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- GDDKiA informuje:

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że wszystkie drogi krajowe są przejezdne. Na sieci dróg krajowych pracuje 116 pojazdów do zimowego utrzymania.

Warunki pogodowe mają wpływ na przejezdność w następujących rejonach kraju:

Lokalna śliskość występuje na terenie województwa: - łódzkiego na dk nr 91 odc. Łódź - Krośniewice

Opady deszczu występują na terenie województwa: - łódzkiego, - mazowieckiego

Mżawka występuje na terenie województwa: - podlaskiego, - mazowieckiego, - lubelskiego

Mgła występuje na obszarze całego kraju z wyłączeniem województwa: - lubelskiego, - podkarpackiego, - zachodniopomorskiego, - łódzkiego

GDDKiA apeluje do kierowców o ostrożną jazdę, szczególnie w wymienionych wyżej rejonach.

W nocy zachmurzenie przeważnie duże i miejscami opady deszczu i deszczu ze śniegiem, na zachodzie, w centrum i na północy kraju przejściowo deszcz marznący powodujący gołoledź. Na północnym wschodzie i w górach opady śniegu. Na Przedgórzu Sudeckim i w Sudetach przyrost pokrywy śnieżnej o 10 cm. Miejscami mgła ograniczająca widzialność do 100 m, lokalnie marznąca. Temperatura minimalna od - 4 st. C na Kaszubach, około 0 st. C w centrum i nad morzem do 2 st. C na południu kraju. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem nad ranem porywisty, z kierunków wschodnich.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

dap/ godl/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 02.01.2021, 22:18
Źródło informacji PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ