Newsletter

GDToday zostaje flagowym koncernem medialnym w chińskiej Wielkiej Zatoce

16.11.2023, 09:08aktualizacja: 16.11.2023, 09:12

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

GUANGZHOU, Chiny, 15 listopada 2023 r. /PRNewswire/ -- 14 listopada GDToday oficjalnie ogłoszono międzynarodowym centrum komunikacji i podmiotem zależnym Nanfang Media Group. W ciągu 3 do 5 lat koncern ma zostać głównym źródłem informacji na świecie na temat prowincji Guangdong oraz flagowym medium w obszarze Wielkiej Zatoki Guangdong-Hongkong-Makau (Greater Bay Area - GBA).

Podczas uroczystości inauguracyjnej przedstawiciele rządu, patroni medialni i naukowcy z kraju i zagranicy przesyłali najlepsze życzenia dla GDToday i wyrazili chęć otrzymywania dalszych wiadomości i produktów medialnych wysokiej jakości oraz działań w ramach wymiany kulturowej.

„GDToday rozpowszechnia informacje o Chinach i obszarze Wielkiej Zatoki Guangdong-Hongkong-Makau w wielu językach” - powiedziała Irina Bokova, była dyrektor generalna UNESCO, i wyraziła nadzieję, że GDToday będzie nadal współpracować z globalnymi koncernami medialnymi na rzecz poprawy wzajemnego rozumienia, aby Wschód i Zachód mogły ponownie się spotkać i cały świat mógł żyć w harmonii.

GDToday oficjalnie ogłosiło wprowadzenie angielskiej wersji aplikacji wyposażonej w cztery główne funkcje - aktualności, usługi, miasta i styl życia - aby zapewnić wygodne źródło informacji i usług z prowincji Guangdong oraz zaprosić osoby mieszkające za granicą do uczestniczenia w życiu prowincji.

Oprócz tego organy samorządowe prowincji Guangdong, główne koncerny medialne i 21 gmin otworzą własne strony na portalu i w aplikacji GDToday, aby publikować najnowsze informacje o rozwoju lokalnym.

GDToday stało się wszechstronną platformą obejmującą portal informacyjny, aplikację mobilną, kanały społecznościowe, oficjalne konto na WeChat oraz newsletter, który subskrybuje około 20 milionów użytkowników z zagranicy. Strona internetowa (www.newsgd.com) to jedyny wielojęzyczny portal informacyjny Guangdong, a aplikacja z wiadomościami z prowincji to jedyna aplikacja tego rodzaju w języku angielskim. GDToday nawiązało współpracę z ponad 1000 koncernami medialnymi na świecie.

W ciągu ostatnich dwóch lat GDToday opublikowało około 40 tysięcy oryginalnych reportaży multimedialnych, które przybliżają dynamiczny rozwój Chin, szczególnie w regionie GBA. Ponadto koncern zorganizował ponad 40 salonów, forów i koncertów muzycznych w formie wydarzeń stacjonarnych i transmisji internetowych, które prezentują kulturę i społeczność biznesową Lingnan. Wydarzenia przyciągnęły około 10 tysięcy uczestników.

Według informacji podanej na uroczystości GDToday będzie zwiększać skalę działalności i zwiększy zatrudnienie do ponad 100 pracowników. Koncern stanie się flagowym medium w regionie GBA, które stale oferuje rzetelne i aktualne informacje prasowe oraz prowadzi serię wydarzeń kulturalnych, które służą relacjom między ludźmi i kontaktowi ze światem.

Wideo - https://www.youtube.com/watch?v=GzDzfIBmuQs 

Źródło: GDToday

KONTAKT:

Juewen Yin

e-mail: 1178564152@qq.com 

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 16.11.2023, 09:08
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ