Newsletter

Gmina Słupsk: Ważna inwestycja w Bierkowie

09.03.2023, 07:46aktualizacja: 09.03.2023, 07:47

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. UG Słupsk
Fot. UG Słupsk
3 marca br. podpisano umowę na realizacje inwestycji pn. „„Przebudowa ulicy Leśnej i Kościelnej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną w miejscowości Bierkowo”. Inwestycja uzyskała ona dofinansowanie w ramach „Rządowego programu na rzecz zwiększania szans rozwojowych Ziemi Słupskiej na lata 2019 – 2026”.

Realizacja inwestycji odbywać się będzie na 3 odcinkach.

Odcinek 1
Budowa drogi gminnej wraz z niezbędną infrastrukturą (oświetlenie drogowe, kanalizacja deszczowa, kanał technologiczny, wodociąg), przedłużenie ulicy Leśnej

Odcinek 2
Przebudowa ulicy Leśnej wraz z niezbędną infrastrukturą (tj. oświetlenie drogowe, kanalizacja deszczowa, kanał technologiczny, wodociąg).

Odcinek nr 3:
Przebudowa ulicy Kościelnej wraz z niezbędną infrastrukturą (tj. oświetlenie drogowe, kanalizacja deszczowa, kanał technologiczny, wodociąg) Uzyskała ona dofinansowanie w ramach „Rządowego programu na rzecz zwiększania szans rozwojowych Ziemi Słupskiej na lata 2019 – 2026”, w wysokości 7 680 000 zł.

Całkowita wartość przedsięwzięcia to kwota 8 239 486,08 zł. brutto.

Zgodnie z podpisaną umową wykonawca zobowiązuje się wykonać wszystkie zobowiązania w terminie do 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 09.03.2023, 07:46
Źródło informacji Gmina Słupsk
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ