Newsletter

Gogolin: Drogi w Choruli już po przebudowie

14.11.2023, 06:51aktualizacja: 14.11.2023, 06:52

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. UG Gogolin
Fot. UG Gogolin
Przeszły kompleksową przebudowę i teraz stanowią bezpieczny trakt dla wszystkich mieszkańców sołectwa – mowa o ulicach Polnej i Plac Wiejski w Choruli, które w bieżącym roku zostały przebudowane przez gogoliński samorząd.

W piątek 10 listopada Burmistrz Gogolina Joachim Wojtala razem ze swoim zastępcą Krzysztofem Reinertem, przewodniczącym Rady Miejskiej Piotrem Czokiem, sołtysem Ireną Kubiczek, radnym Bertoldem Hirszem oraz Hubertem Jaskółką z firmy VENUS-BRUK Sp. z o.o. z Łowkowic, dokonali symbolicznego oddania do użytku nowej sieci dróg wiejskich, które dotychczas – mocno wyeksploatowane, wymagały remontu wartego ponad milion złotych. Jednak dzięki pozyskaniu dofinansowania z Rządowego Funduszu Polski Ład – Programu Inwestycji Strategicznych, do realizacji tego zadania Gmina Gogolin dołożyła z własnych środków jedynie nieco ponad 20 tysięcy złotych. Inwestycja z pewnością poprawi jakość życia społeczności, a także pozytywnie wpłynie na komfort i bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 14.11.2023, 06:51
Źródło informacji Gogolin
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.