Newsletter

Gogolin: Postanie kolejny kompleks handlowy

30.11.2022, 08:14aktualizacja: 30.11.2022, 08:15

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

W Gogolinie powstanie kolejny kompleks handlowy; Fot. UG Gogolin
W Gogolinie powstanie kolejny kompleks handlowy; Fot. UG Gogolin
Inwestycja realizowana będzie w obrębie ul. Kamiennej i Ligonia oraz w okolicy gogolińskiego ronda przy wjeździe do miasta od strony Krapkowic.

Kompleks handlowy, który zostanie oddany do użytku w marcu przyszłego roku, powstaje tuż obok nowo wybudowanej stacji paliw. Już w I kwartale 2023 roku będzie można zrobić zakupy w markecie wielkopowierzchniowym oraz w drogerii dwóch znanych niemieckich sieci sklepów. Niebawem w Gogolinie wybudowana zostanie także m.in. duża hala magazynowa i produkcyjna przedsiębiorstwa, zajmującego się uprawą i dystrybucją roślin ozdobnych,  a także kompleks handlowy z branży motoryzacyjnej.

Sporo dzieje się również na terenach w obrębie gogolińsko – górażdżańskiego ronda, gdzie już od jakiegoś czasu funkcjonuje stajnia dla koni, jak również na działce w kierunku Kamienia Śląskiego, gdzie w szkółkę drzew i krzewów zainwestował podmiot gospodarczy z Gogolina.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 30.11.2022, 08:14
Źródło informacji Gogolin
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.