Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Atrakcyjna lokalizacja, wysoki standard i rozsądna cena to już za mało, żeby zwrócić uwagę turystów i zagwarantować sobie pełne obłożenie. Coraz częściej, żeby zaintrygować odwiedzających i przebić się wśród tysięcy ofert, trzeba wyjść poza schemat, zaproponować coś tak zaskakującego jak… sauna urządzona w gigantycznej beczce z pięknym widokiem na góry. Gościniec Horb zaprasza do niej nawet w największe mrozy, a latem udostępnia widokową hamakarnię, gwarantującą równie piękną panoramę Bieszczad.
„Obserwujemy niesamowity rozwój obiektów w tamtej części kraju - podkreśla Grzegorz Kołodziej z portalu rezerwacyjnego Nocleg.pl. - Goście chwalą nie tylko walory krajobrazowe, ale też nawiązania do odkrywanej na nowo kultury Bojków, czyli dawnej ludności Bieszczad” - dodaje.
Zmienia się też oferta hoteli i apartamentów zlokalizowanych w miastach. Żyrardowski apartament tylko dla dorosłych Szampan i Sekrety, oprócz designerskiego wystroju, pokoju z ogromnym łóżkiem i dwuosobową miedzianą wanną, oferuje też pokój fantazji na randkę w wybranym przez gości stylu. Do dyspozycji zakochanych jest pokój Grey'a, klasa szkolna, posterunek policji, gabinet lekarski, a nawet… pałac sułtana.
Na nieco inny klimat postawił krakowski Automobil Hotel, wprowadzający gości w świat zabytkowych samochodów. Na każdym kroku mamy tu moto-ciekawostki, moto-ekspozycje, moto-wystrój.
Sposobem na gościa może być też kuchnia - wykwintna i oryginalna, albo zupełnie tradycyjna, domowa jak w zakopiańskim Hotelu Wersal, w którego cukierni rządzą niepodzielnie gospodynie, wypiekające na miejscu prawdziwe cuda: według tradycyjnych receptur i tylko z naturalnych składników.
W morzu ofert znajdzie się też coś dla znudzonych smakołykami i luksusami. Na przykład w podhalańskich Szaflarach, gdzie w schronisku Noclegi w Celi odpocząć można w więziennym pokoju oferującym nie całkiem wygodne prycze, korepetycje z grypserskiego slangu więziennego i… absolutny brak wyżywienia.
KONTAKT:
Grzegorz Kołodziej
e-commerce manager
Nocleg.pl
tel. kom. +48 531 200 716
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
| Data publikacji | 06.03.2018, 11:51 |
| Źródło informacji | Nocleg.pl |
| Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Ranking Omdia za I kw. 2026 r.: Hisense umacnia pozycję światowego lidera w segmencie telewizorów 100-calowych i większych
- 29.05.2026, 15:38
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PR Newswire
-
Image
Sushi&Food Factor dołącza do globalnych struktur Zensho
Sushi&Food Factor Sp. z o.o. („SFF”), działająca od 11 lat w Polsce oraz w Unii Europejskiej w segmencie ultra-fresh sushi, stała się częścią Wonderfield Group Ltd. („Wonderfield”) - spółki z siedzibą w Wielkiej Brytanii, należącej do Zensho Holdings Co., Ltd. („Zensho”), japońskiej korporacji działającej w branży gastronomicznej oraz handlu żywnością, obecnej na rynkach Azji, Ameryki Północnej, Australii i Europy. Finalizacja transakcji nastąpiła po uzyskaniu zgód organów antymonopolowych w Polsce i w Niemczech.- 29.05.2026, 14:33
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Sushi&Food Factor Sp. z o.o.
-
Image
Nowi klienci Banku Pekao zaoszczędzą nawet 2400 zł rocznie w ramach Promocji Podróżnej PAP
Bank Pekao rusza z kampanią „Ciekawi świata. Mobilni w życiu”. Od 1 czerwca nowi klienci banku będą mogli zyskać nawet 2400 zł rocznie na wydatki związane z wyjazdami w ramach Promocji Podróżnej. Twarzą kampanii jest Robert Lewandowski, który od 17. roku życia jest klientem Pekao. „Podążamy za trendem społecznym, bo podróże są w tej chwili największym marzeniem Polaków” - mówi Michał Panowicz, wiceprezes Banku Pekao S.A.- 29.05.2026, 10:47
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ