Newsletter

Graphic Packaging Holding informuje o uzyskaniu wszystkich niezbędnych zgód na nabycie AR Packaging

13.10.2021, 16:05aktualizacja: 13.10.2021, 16:08

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Graphic Packaging Holding Company
PR Newswire/Graphic Packaging Holding Company

ATLANTA, 13 października 2021 r. /PRNewswire/ -- Spółka Graphic Packaging Holding (NYSE: GPK), („Graphic Packaging”), czołowy dostawca ekologicznych opakowań z włókien naturalnych dla producentów żywności, napojów, gastronomii oraz wytwórców innego rodzaju wyrobów konsumenckich, ogłosiła dziś uzyskanie wszystkich zgód niezbędnych do sfinalizowania planowanego nabycia. Sfinalizowanie transakcji planuje się na listopad 2021 r., przy czym jest ono uwarunkowane spełnieniem pozostałych wymogów celnych wskazanych w umowie o nabycie.

Graphic Packaging poinformowała o zamiarze nabycia AR Packaging Group AB, dzięki któremu spółka stanie się pierwszym na świecie dostawcą systemów ekologicznych opakowań z włókien naturalnych, 14 maja 2021 r.

Wypowiedzi prognozujące

Niektóre z wypowiedzi ujętych w niniejszej informacji prasowej mają wypowiedzi prognozujących, o których mowa w ustawie Private Securities Litigation Reform Act z 1995 r. Wypowiedzi te mogą dotyczyć między innymi sfinalizowania planowanego przez nas nabycia AR Packaging, naszych biznesplanów, strategii, inicjatyw i celów oraz ich zamierzonego osiągnięcia i wpływu, a także naszych założeń i oczekiwań odnoszących się do powyższego. Wypowiedzi prognozujące opierają się na aktualnie dostępnych informacjach oraz bieżących założeniach, oczekiwaniach i prognozach na przyszłość. Wypowiedzi te nie stanowią gwarancji osiągnięcia założonych wyników z działalności i są zależne od przyszłych wydarzeń, ryzyka oraz niepewności, które mogą sprawić, że rzeczywiste wyniki będą znacznie odbiegać od naszych oczekiwań i prognoz. Wspomniane ryzyko obejmuje także m.in. rodzaje ryzyka wymienione w pkt. 1A „Czynniki ryzyka”, a także te wymienione w naszym Sprawozdaniu rocznym za rok obrachunkowy dobiegający końca z dniem 31 grudnia 2020 r. sporządzonym na formularzu 10-K, jak również te, o których mowa w Sprawozdaniach kwartalnych za późniejsze okresy, sporządzonych na formularzu 10-Q.

Graphic Packaging Holding Company

Misją spółki Graphic Packaging Holding Company (NYSE: GPK), z siedzibą w Atlancie (Georgia) jest dostarczanie opakowań, które zmieniają świat na lepsze. Firma jest wiodącym dostawcą zrównoważonych opakowań na bazie włókien dla szerokiej gamy produktów dla firm z branży spożywczej, napojów, gastronomii i innych produktów konsumenckich. Spółka działa na skalę globalną i jest jednym z największych producentów kartonów składanych i papierowych produktów przeznaczonych dla branży gastronomicznej w Stanach Zjednoczonych. Posiada również silną pozycję rynkową w obszarze powlekanej tektury makulaturowej, powlekanej niebielonej tektury siarczanowej i trwałej bielonej tektury siarczanowej. Do klientów spółki należą najbardziej znane firmy i marki na świecie. Dodatkowe informacje na temat Graphic Packaging, jej działalności i produktów dostępne są na stronie internetowej Spółki pod adresem: www.graphicpkg.com.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/997828/Graphic_Packaging_International_Logo.jpg

Źródło: Graphic Packaging Holding Company

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 13.10.2021, 16:05
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.