Newsletter

Biznes i finanse

GROCLIN SA (1/2022) Zmiany w składzie Zarządu GROCLIN S.A.

03.01.2022, 18:28aktualizacja: 03.01.2022, 18:29

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 1/2022

Zarząd GROCLIN Spółka Akcyjna z siedzibą w Grodzisku Wielkopolskim ("Spółka/Emitent") informuje, że w dniu 30 grudnia 2021 r. Rada Nadzorcza GROCLIN Spółka Akcyjna dokonała zmian w składzie Zarządu Emitenta, obejmujące:

1. Przyjęcie rezygnacji złożonej przez Prezesa Zarządu Pana André Gerstner, która wpłynęła do Rady Nadzorczej w dniu 30 grudnia 2021 r.

2. Odwołanie ze składu Zarządu Pani Barbary Sikorskiej-Puk, która pełniła funkcję Wiceprezesa Zarządu GROCLIN S.A.

3. Powołanie Pana Mateusza Oleksiuk na stanowisko Prezesa Zarządu GROCLIN S.A.

4. Powołanie Pana Wojciecha Paczka na stanowisko Wiceprezesa Zarządu GROCLIN S.A.

Jednocześnie Emitent wyjaśnia, że rezygnacja Pana André Gerstner nie zawiera szczegółowego uzasadnienia, natomiast jest związana ze zmianą struktury akcjonariatu oraz rozpoczęciem aktywności Emitenta w segmencie e-commerce.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 03.01.2022, 18:28
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ