Newsletter

Biznes i finanse

GROCLIN SA (42/2022) Informacja o transakcji uzyskana w trybie art. 19 MAR.

12.08.2022, 15:23aktualizacja: 12.08.2022, 15:24

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący z plikiem 42/2022

Podstawa prawna: Art. 19 ust. 3 MAR - informacja o transakcjach wykonywanych przez osoby pełniące obowiązki zarządcze.

Zarząd LESS Spółka Akcyjna (poprzednio GROCLIN Spółka Akcyjna) z siedzibą w Grodzisku Wielkopolskim ("Spółka/Emitent") informuje, że w dniu 12 sierpnia 2022 roku Spółka otrzymała powiadomienie, w trybie art. 19 ust. 1 Rozporządzenia MAR, o transakcji na akcjach Emitenta dokonanych przez Pana Wojciecha Paczkę - Wiceprezesa Zarządu Emitenta.

Treść powiadomienia stanowi załącznik do niniejszego raportu.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 12.08.2022, 15:23
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.