Newsletter

Grupa Arche SA została laureatem w konkursie Best Managed Companies

10.06.2022, 14:00aktualizacja: 02.11.2022, 12:54

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Grupa Arche (1)
Grupa Arche (1)
Firma doradcza Deloitte wyróżniła najlepiej zarządzane firmy prywatne w Polsce. Niezależne jury bardzo skrupulatnie weryfikowało firmy pod kątem prowadzenia biznesu. Brano pod uwagę między innymi stworzoną strategię działalności firmy, w tym jej wizję i misję.

„Nie sądziłem, że nasz sposób zarządzania, który jest dosyć swobodny, będzie miał uznanie. Okazuje się, że to jest na czasie, ludzie się otwierają, a elementy organizacji turkusowej się sprawdzają, czyli praca zespołowa” - mówi Władysław Grochowski, prezes Grupy Arche SA.

Grupa Arche w biznesie stawia na rozwój i partnerstwo, a pieniądze, jak podkreśla Władysław Grochowski, w tym wszystkim mają drugorzędne znaczenie.

„Nie do końca się staramy o maksymalizację zysków, a jednak potrafimy zarabiać. Bardzo skracamy procedury i dystans. Ten konkurs jest dla nas potwierdzeniem, że idziemy dobrą drogą, tym bardziej że nasi kontrahenci nas akceptują i ufają nam. Dla nas liczy się przede wszystkim człowiek”.

Grupa Arche pokazuje, że w sytuacji kryzysowej można nie tylko pomagać innym, ale przy tym osiągać bardzo wysokie wyniki finansowe. Marzec i kwiecień przyniosły firmie rekordowe wyniki z działalności hoteli, szczególnie warszawskich. Firma Grochowskiego działa na rynku już 30 lat, a w kolekcji ma obecnie 17 hoteli (www.hotelearche.pl) z ponad 3500 pokojami. I na tym nie koniec, ponieważ Arche wciąż inwestuje.

To wyróżnienie jest potwierdzeniem rezultatów wieloletniej pracy Arche i dołączeniem do prestiżowej globalnej społeczności Best Managed Companies. Każdego roku w konkursie biorą udział tysiące firm prywatnych, które przechodzą szczegółowy audyt, mający na celu wyłonić najlepsze praktyki zarządcze stosowane w przedsiębiorstwach prywatnych na świecie.

Źródło informacji: Grupa Arche

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 10.06.2022, 14:00
Źródło informacji Grupa Arche
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.