Newsletter

GRUPA KĘTY SA - nabycie aktywów przez spółkę zależną

17.06.2014, 17:36aktualizacja: 17.06.2014, 17:36

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 46/2014

Zarząd Grupy Kęty S.A. informuje, że w dniu 17 czerwca 2014 r. otrzymał informację od spółki zależnej Aluprof S.A., iż w związku z spełnieniem się warunków umowy, tym uzyskaniu zgody kontrahentów na przejęcie przez nowopowstałą spółkę Investment Company June 2014 A/S z siedzibą w Kopenhadze 90% kontraktów obecnie realizowanych, (Spółka informowała o tym w RB nr 42/2014) doszło do nabycia aktywów spółki produkcyjnej zajmującej się produkcją i montażem stolarki aluminiowej na terenie Danii. Celem transakcji jest zwiększenie sprzedaży systemów aluminiowych Aluprof na terenie Skandynawii.

Więcej na: biznes.pap.pl

kom espi pif/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 17.06.2014, 17:36
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ