Newsletter

Hard Rock International zachęca wszystkich do „Rozgłaszania swojej miłości” podczas Miesiąca Dumy poprzez limitowane edycje produktów i cykl międzynarodowych wydarzeń z udziałem HALSEY, które będą trwały do końca czerwca

05.06.2023, 14:52aktualizacja: 05.06.2023, 14:57

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ Hard Rock International
PR Newswire/ Hard Rock International
Hard Rock ma zaszczyt rozpocząć współpracę z Halsey, zdobywczynią wielu platynowych płyt i autorką muzyki wymykającej się klasyfikacjom gatunkowym, oraz przekaże dotację w wysokości 250 000 $ na działania społeczności LGBTQIA+ za pośrednictwem Hard Rock Heals Foundation.

HOLLYWOOD, Fla., 5 czerwca 2023 r. /PRNewswire/ -- Hard Rock International świętuje swoje nieustanne wsparcie dla społeczności LGBTQIA+ podczas Miesiąca Dumy (Pride Month) poprzez wprowadzanie w życie podstawowych idei marki, „Kochaj wszystkich, służ wszystkim” oraz „Wszystko jest jednością”, jednocześnie zachęcając swoich sprzymierzeńców na całym świecie do „Rozgłaszania swojej miłości” („Love out loud”).

„W Hard Rock, akty służby i autentyczny brak dyskryminacji są zakorzenione w DNA marki i w hasłach, jakimi kierujemy się na co dzień, zapewniając, że wszyscy członkowie personelu i osoby goszczące w naszych obiektach traktowani są z sympatią i szacunkiem - powiedziała Stephanie Piimauna, starsza wiceprezes i dyrektor ds. różnorodności i włączenia społecznego w Seminole Hard Rock. - W ramach naszego zobowiązania, będziemy nadal pokazywać naszą solidarność i umacniać głos przedstawicieli LGBTQIA+ w obrębie naszych lokalnych społeczności i na całym świecie”.

Inaugurując Miesiąc Dumy 2023, firma Hard Rock ogłosiła rozpoczęcie współpracy z Halsey, artystką nominowaną do nagród GRAMMY®, zdobywczynią wielu platynowych płyt, artystką wymykającą się klasyfikacji gatunków muzycznych, znaną również z orędownictwa na rzecz społeczności LGBTQIA+. Z okazji nawiązania współpracy i Miesiąca Dumy, Hard Rock przekaże 250 000 $ na rzecz organizacji Human Rights Campaign i Outright International za pośrednictwem fundacji Hard Rock Heals Foundation ®, charytatywnego segmentu działalności Hard Rock®.

Hard Rock będzie gospodarzem prywatnego występu w Hard Rock Cafe London Old Park Lane, gdzie Halsey przekaże specjalne pamiątki do kolekcji Hard Rock. Przez całe lato odbywać będzie się cykl specjalnych występów Halsey z zespołem smyczkowym z serii Hard Rock Live.

W ramach kolekcji produktów 2023 Pride, Halsey, która sama zalicza się do społeczności queer, zaprojektowała dwie koszulki ze wspólnej edycji Hard Rock x Halsey Signature Series Pride Edition. Kolekcja produktów 2023 Pride dostępna jest już w punktach sprzedaży Rock Shops® i online, a część wpływów ze sprzedaży zasili organizacje charytatywne działające na rzecz społeczności LGBTQIA+ na całym świecie.

Restauracje, hotele i kasyna Hard Rock na całym świecie planują szereg aktywności, w tym współpracę z szanowanymi postaciami ruchu LGBTQIA+ w lokalnych społecznościach, tworząc niepowtarzalne doświadczenia, jak jedyne w swoim rodzaju specjalnie wyselekcjonowane apartamenty, unikatowa oferta posiłków i napoi, rozrywka, playlisty Pride i wydarzenia obejmujące zbiórkę funduszy.

Szczegółowe informacje na temat wszystkich aktywności i partnerstw w ramach Miesiąca Dumy i wsparcia Hard Rock dla społeczności LGBTQIA+ i różnorodności znajdują się w pełnej wersji komunikatu pod następującym linkiem.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2091538/Halsey_12.jpg 

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/753406/HRBrand_BLACK_2010_24_16_ID_314f48f4d594_Logo.jpg 

Źródło: Hard Rock International

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 05.06.2023, 14:52
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.