Newsletter

Hasło „węgiel” zamyka procesy inwestycyjne

10.11.2022, 11:30aktualizacja: 10.11.2022, 12:16

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Węgiel koksujący jest utożsamiany z węglem energetycznym, kojarzonym z tzw. brudną energią. To powoduje, że apetyt instytucji finansowych na wspieranie spółek wydobywających węgiel koksujący, jest ograniczony. O tym całkowicie błędnym postrzeganiu i jego negatywnych konsekwencjach - nie tylko dla takich spółek jak JSW - mówił podczas Kongresu Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej, Robert Ostrowski, zastępca prezesa zarządu ds. ekonomicznych, Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 10.11.2022, 11:30
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ