Newsletter

Henniges Automotive oficjalnie ogłasza mianowanie Lindy Hellebuyck na stanowisko dyrektora finansowego

28.11.2023, 14:30aktualizacja: 28.11.2023, 14:35

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

AUBURN HILLS, Michigan, USA, 28 listopada 2023 r./PRNewswire/ -- Firma Henniges Automotive oficjalnie mianuje Lindę Hellebuyck na stanowisko dyrektora finansowego (CFO) spółki, które zajmowała w trybie tymczasowym od listopada 2022 r. W tej roli Linda Helleybuck będzie nadzorować finanse, księgowość, planowanie i analizy finansowe, kwestie podatkowe, technologii informacyjnej, kwestie prawne i finansowania kapitałowego.

„W minionym roku Linda wykonała fantastyczną pracę jako tymczasowa dyrektor finansowa i jestem niezmiernie zadowolony z tego, że przejmuje teraz stery na dłużej - powiedział Larry Williams, prezes i dyrektor generalny Henniges Automotive. - Dzięki rozległej wiedzy z dziedziny planowania finansowego i doświadczeniu w branży Linda jest niezwykle cenna dla naszego zespołu i jestem pewny, że nadal będzie znakomicie sprawdzać się w swojej roli”.

Hellebuyck ma ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie finansów i księgowości i od ponad 25 lat pracuje w branży motoryzacyjnej. W 2009 r. dołączyła do Henniges jako kontroler korporacyjny i zajmowała to stanowisko do chwili przejęcia obowiązków tymczasowego dyrektora finansowego. Zanim dołączyła do Henniges, kierowała finansami w BBi Enterprises Group, Inc., a wcześniej pracowała jako starszy analityk finansowy i kierownik ds. księgowości w Benteler Automotive Corporation. Pracowała również w działach księgowości firm Collins & Aikman, Wesley Industries i Dobrowitsky & Associates. Hellebuyck zaczynała swoją karierę jako księgowa w General Electric Capital Fleet Services.

Uzyskała licencjat z księgowości z dodatkową specjalizacją z finansów i ekonomii na Lake Superior State University. Od ponad 27 lat posiada ważny certyfikat biegłego rewidenta. Swoje obowiązki wykonuje w siedzibie Henniges Automotive w Auburn Hill, Michigan, USA.

Pobierz zdjęcie (do druku): https://bit.ly/3STL6xy 

Pobierz zdjęcie (do użytku cyfrowego): https://bit.ly/3MTlGw8 

Henniges Automotive Holdings, Inc.

Henniges Automotive zapewnia producentom oryginalnego wyposażenia samochodów (OEM) systemy uszczelnień do drzwi, okien, bagażników, bram podnoszonych, szyberdachów i masek, jak również systemy szyb dopasowanych w procesie enkapsulacji. Produkty firmy Henniges trafiają do wszystkich dużych producentów OEM w branży motoryzacyjnej, a jej zakłady znajdują się na terenie Ameryki Północnej, Europy i Azji. Firma zatrudnia na całym świecie ponad 9000 osób. Więcej informacji na stronie http://www.hennigesautomotive.com/.

Źródło: Henniges Automotive

KONTAKT:

Jennifer VanHorn

Henniges Automotive

e-mail: Jennifer.vanhorn@hennigesautomotive.com 

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 28.11.2023, 14:30
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ