Newsletter

Hisense wita słynnego bramkarza Ikera Casillasa w kampanii UEFA EURO 2024 ™ „BEYOND GLORY”

21.05.2024, 08:49aktualizacja: 21.05.2024, 08:52

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Hisense
PR Newswire/Hisense

QINGDAO, Chiny, 21 maja 2024 r. /PRNewswire/ -- Spółka Hisense, czołowa międzynarodowa marka urządzeń domowych, rozpoczyna współpracę pomiędzy legendarnym byłym hiszpańskim bramkarzem z Madrytu Ikerem Casillasem i innym kapitanem zwycięskiej drużyny Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, Manuelem Neuerem w ramach kampanii Hisense „BEYOND GLORY” UEFA EURO 2024 ™.

Znany ze swoich umiejętności spektakularnej obrony strzałów na bramkę, Iker Cassilas jest uważany za jednego z największych bramkarzy wszech czasów. Dołączając do Manuela w charakterze międzynarodowego ambasadora marki Hisense, wesprze kampanię Hisense „BEYOND GLORY” i kultową serię produktów, celebrując najwyższe honory świata piłki nożnej jako zdobywca mistrzostwa Europy.

„Jestem zachwycony możliwością partnerstwa z firmą Hisense i dołączenia do kampanii >>BEYOND GLORY<<, która zwraca uwagę odbiorców na uhonorowanie najlepszych bramkarzy świata” - wyjaśnił Iker Casillas. „Reputacja zwycięskiego bramkarza oparta jest na jego niezawodności. Cieszę się z zaproszenia od Hisense do pełnienia funkcji międzynarodowego ambasadora, reprezentując firmę, której zaufali klienci ze względu na tworzenie innowacyjnej technologii, która sprawia, że ich życie staje się lepsze”.

U gospodarzy turnieju w Niemczech wyczuwalne jest wielkie poruszenie, a Hisense jako oficjalny partner UEFA EURO 2024 ™ podgrzewa tę atmosferę jeszcze bardziej w ramach trasy „Hisense BEYOND GLORY Tour”, przedstawiając swoje innowacyjne technologie wyświetlania obrazów zapewniające doskonałe wrażenia z oglądania meczów oraz najnowsze inteligentne urządzenia domowe.

Fani odwiedzający imprezy organizowane w ramach trasy, odbywające się w pięciu miastach, w których odbędą się mecze, mają okazję do sprawdzenia swoich umiejętności bramkarskich, uczestnicząc w wyzwaniu polegającym na obronie serii strzałów na bramkę. Jednocześnie mogą zapoznać się z najnowocześniejszymi telewizorami i urządzeniami domowymi Hisense.

Pełniąc rolę międzynarodowego ambasadora, Iker dołączy do tych piłkarskich atrakcji i spotka się osobiście z fanami we Frankfurcie, na jednym z przystanków trasy „Hisense BEYOND GLORY”, podczas mistrzostw Europy.

Kampania Hisense „BEYOND GLORY” podkreśla niestrudzone zaangażowanie firmy w pionierskie technologie i niezrównaną jakość w dążeniu do lepszego życia. Kampania to już trzecie z rzędu mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA, których Hisense jest partnerem, co stanowi doskonałą okazję do dalszego tworzenia relacji z klientami na całym świecie.

Hisense

Hisense to czołowa globalna marka sprzętu AGD i elektroniki użytkowej. Działalność Hisense obejmuje produkty multimedialne (z naciskiem na Smart TV), sprzęt AGD oraz inteligentne informacje IT. Hisense utrzymuje 2. miejsce na świecie pod względem dostaw telewizorów w 2023 roku. W ostatnim czasie firma Hisense odnotowuje dynamiczny rozwój i obecnie działa w ponad 160 krajach.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2416856/Casillas.jpg

Źródło: Hisense

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 21.05.2024, 08:49
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ