Newsletter

Hohem ogłosił unowocześnioną wersję iSteady X – iSteady X2 ma więcej wspaniałych funkcji, a jednocześnie pozostaje ultralekki

23.06.2021, 13:31aktualizacja: 23.06.2021, 13:37

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Hohem
PR Newswire/Hohem

SHENZHEN, Chiny, 22 czerwca 2021 r. /PRNewswire/ -- iSteady X2 to unowocześniona wersja modelu iSteady X, która posiada zalety iSteady X, a jednocześnie pozostaje ultralekką konstrukcją o wadze 259g. Można go złożyć do rozmiaru smartfona, co pozwala na bardzo łatwe przenoszenie i jest wygodne podczas fotografowania w plenerze. iSteady X2 posiada kilka nowych, zachwycających funkcji i zapewni użytkownikom lepsze wrażenia podczas fotografowania.

iSteady X2 jest wyposażony w specjalny wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania, który pozwala użytkownikom na wygodne zdalne sterowanie gimbalem (stabilizatorem). Wykorzystuje on schemat szybkiego połączenia i jest gotowy do użycia natychmiast po włączeniu zasilania. Pilot nie jest ograniczony tylko do robienia zdjęć lub filmów, ale może również przełączać pomiędzy trybem krajobrazowym i portretowym, robić wideo z efektem obrotu o 360 stopni (tzw. auto-incepcja) i wiele innych funkcji. Jeśli nie ma przeszkód i zakłóceń sygnału w linii prostej, efektywny zasięg pilota wynosi do 10 metrów.

iSteady X2 jest tej samej wielkości, co oryginalny iSteady X, ale posiada lepszą baterię. Żywotność baterii została zwiększona z 8 do 10 godzin, co pozwala sprostać wymogom całodziennego fotografowania. Co ważniejsze, iSteady X2 posiada port ładowania Type-C i obsługuje ładowanie dwukierunkowe. Można go używać do awaryjnego ładowania telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych.

Jeśli chodzi o materiał rękojeści, w iSteady X2 zastosowano skórę. Nowy uchwyt jest antypoślizgowy, odporny na zabrudzenia i zarysowania, miękki w dotyku i wygodniejszy do trzymania.

Poza tym, iSteady X2 może wykonać ujęcie z tzw. żabiej perspektywy (od dołu), zapewnia kinowe szablony wideo i inteligentną interakcję opartą na APP, w tym m.in. tryb moment, incepcja, dolly zoom, motion timelapse i panoramiczne wideo. Szablony są łatwe w użyciu, wystarczy dotknąć przycisku, a iSteady X2 automatycznie zacznie kręcić.

iSteady X2 jest dostępny w dwóch popularnych kolorach: czarnym i białym, Hohem ogłasza 14% rabat na iSteady X2 w sklepie Hohem AliExpress Store do 25 czerwca.

Hohem

Hohem jest światowym liderem w technologii Gembal, kładącym duży nacisk na samodzielne opracowywanie rozwiązań technicznych, produkcyjnych i sprzedażowych. Motto Hohem to „Make the moment, Enjoy it” (Chwytaj chwile, ciesz się nimi). Spółka chce przez nie przekazać, że każdy jest rejestratorem życia, każdy moment jest wart utrwalenia, a przyjemność sprawia, że wszystko ma znaczenie.

Hohem w mediach społecznościowych:

Facebook: https://www.facebook.com/HohemTechOfficial

YouTube: http://www.youtube.com/c/HohemTechOfficial

Instagram: https://www.instagram.com/hohemtech/

Twitter: https://twitter.com/Hohem_tech

Wideo - https://www.youtube.com/watch?v=CaHSUYP8y8s

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1492987/Logo.jpg

Źródło: Hohem

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 23.06.2021, 13:31
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ