Newsletter

Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój w gronie tak zwanych „hoteli dla dorosłych”

17.01.2023, 15:00aktualizacja: 17.01.2023, 16:51

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Hotele SPA Dr Irena Eris (1)
Hotele SPA Dr Irena Eris (1)
Cisza i spokój stały się w obecnych czasach synonimem luksusu. Dlatego osoby poszukujące klimatycznych miejsc o najwyższej jakości usług z spersonalizowaną ofertą, idealne warunki do odpoczynku znajdą w krynickim Hotelu SPA Dr Irena Eris, który przyjmuje wyłącznie gości powyżej lat dwunastu.

Położony w samym sercu Popradzkiego Parku Krajobrazowego Hotel SPA Dr Irena Eris w Krynicy-Zdroju to holistyczne królestwo relaksu, w którym zapomina się o codziennej rutynie i zgiełku, oczyszcza się umysł i ciało, celebruje się każdą chwilę spędzoną blisko natury. Jego butikowy charakter z kameralną przestrzenią, przytulną atmosferą oraz autorską koncepcją SPA, czyni go unikatowym miejscem, które oferując wysoki komfort wypoczynku i najwyższej jakości obsługę, jednocześnie sprzyja wyciszeniu zmysłów, zadbaniu o ciało i psyche podczas zabiegów pielęgnacyjnych, czy spędzeniu smakowitych chwil podczas wybornej kolacji.

Dzięki ofercie hotelu skierowanej do osób w wieku 12+, idealne warunki do odpoczynku znajdą nie tylko te osoby, które pragną „uciec na chwilę” od codziennej rutyny. Nie jest to również oferta skierowana tylko do osób starszych, bezdzietnych czy singli, lecz także do osób, które mają dzieci, lecz potrzebują spędzić chwile we dwoje, bez towarzystwa zarówno swoich, jak i innych pociech. Potrzeba zmiany wypłynęła od samych odwiedzających SPA, a hotel, odpowiadając na oczekiwania gości postanowił wprowadzić taki model w życie.

Zmiana formuły krynickiego Hotelu SPA, jak podkreślają właściciele hotelu, nie dotyczy dwóch pozostałych Hoteli SPA Dr Irena Eris - w Polanicy-Zdroju i na Wzgórzach Dylewskich, które oferują doskonałe warunki na pobyty rodzinne przez cały rok. Dzięki doskonałej infrastrukturze zapewniają wszelkie udogodnienia niezbędne dla wypoczynku z małymi dziećmi. Bogate programy animacji podczas weekendów oraz w okresie wakacji i ferii dostarczą dzieciom moc atrakcji, wypełniając im ciekawie czas, a rodzicom, których pociechy będą pod opieką profesjonalistów, pozwolą napawać się zasłużonymi chwilami relaksu.

Źródło informacji: Hotele SPA Dr Irena Eris

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 17.01.2023, 15:00
Źródło informacji Hotele SPA Dr Irena Eris
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ