Newsletter

Hoymiles prezentuje najnowszą ofertę falowników do paneli słonecznych dużej mocy podczas targów SNEC PV Power Expo 2021

07.06.2021, 16:27aktualizacja: 07.06.2021, 16:31

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Hoymiles Power Electronics Inc.
PR Newswire/Hoymiles Power Electronics Inc.

SZANGHAJ, 7 czerwca 2021 r. /PRNewswire/ -- spółka Hoymiles Power Electrics Inc. (Hoymiles), czołowy dostawca inteligentnych rozwiązań energetycznych i producent mikrofalowników, zaprezentował pełną ofertę mikrofalowników przeznaczonych do paneli słonecznych dużej mocy, a także Hoymiles Gateway DTU-Pro-S, moduł przesyłu danych z modemem Sub-1Ghz dla większej niezawodności. Prezentacja pod hasłem „Większe niż kiedykolwiek” („Bigger Than Ever”) odbyła się podczas targów SNEC PV Power Expo 2021 w Szanghaju.

„Z radością prezentujemy efekty wieloletnich, konsekwentnych prac nad nowymi produktami i udoskonaleniami tych, które znajdują się już w naszej ofercie. Nasze najnowsze mikrofalowniki do paneli słonecznych dużej mocy po raz kolejny pokazują, że Hoymiles odgrywa czołową rolę w branży fotowoltaicznej, odpowiadając na jej potrzeby poprzez zapewnienie większej wydajności, obniżenie kosztów i zwiększenie zakresu zastosowań mikrofalowników w przemyśle i handlu” – powiedział Zhang Xingyao, dyrektor ds. produktów w Hoymiles.

Wśród produktów przedstawionych na targach znalazły się:

• HMS-2000: skonstruowany od podstaw mikrofalownik 4w1 do modułów fotowoltaicznych dużej mocy. Posiada maksymalną moc wyjściową 2000VA, wyznaczając nowy standard w branży. Niezależny regulator ładowania MPPT i monitorowanie umożliwiają pozyskiwanie większej ilości energii i sprawniejszą konserwację, a modem Sub-1Ghz gwarantuje większą stabilność komunikacji bezprzewodowej.

• HMS-1000: mikrofalownik 2w1 wyposażony w identyczne funkcje, ale o maksymalnej mocy wyjściowej 1000VA.

• HMS-500: mikrofalownik 1w1 wyposażony w identyczne funkcje, ale o maksymalnej mocy wyjściowej 500VA.

• HMT-2250: pionierskie rozwiązanie, będące najnowszym mikrofalownikiem trójfazowym ze sterowaniem mocą bierną. Znajduje zastosowanie w trójfazowym rozdziale mocy pod napięciem 230V/400V i umożliwia połączenie 6 modułów fotowoltaicznych.

• Hoymiles Gateway DTU-Pro-S: moduł przesyłu danych płynnie współpracujący z S-Miles Cloud i komunikujący się bezprzewodowo z modemem Sub-1Hhz.

„Nasze dokonania technologiczne pozwalają nam zwiększyć maksymalną wartość wejściowego prądu stałego w mikrofalowniku jednofazowym o nawet 22% do 14A. Tym samym Hoymiles jest pierwszym producentem, który dostarczył system mikrofalownika, który doskonale obsługuje moduły fotowoltaiczne 182 mm o dużej mocy. Tymczasem w ramach działań na rzecz rozszerzenia zakresu zastosowań i kompatybilności falownika modułowego spółka Hoymiles niedawno opracowała pierwszy na świecie mikrofalownik trójfazowy ze sterowaniem mocą bierną, który znacznie zwiększa zakres jego zastosowań” – powiedział Zhao Yi, zastępca dyrektora generalnego i dyrektor ośrodka badawczo-rozwojowego Hoymiles.

„Jakość, wydajność i oszczędność to aspekty, które wzięliśmy pod uwagę przy opracowywaniu naszych nowych produktów, aby zwiększyć parametry operacyjne instalacji i ograniczyć koszt wytwarzania energii elektrycznej w przeliczeniu na kWh, tak by nasi klienci zyskali oszczędności bez strat na wydajności” – dodał.

Hoymiles

Hoymiles to międzynarodowy dostawca rozwiązań MLPE (Module-Level Power Electronics), który specjalizuje się w falownikach modułowych i modułowych systemach magazynowania energii. Realizując wizję czystej, zrównoważonej przyszłości, Hoymiles stoi na czele zmian w branży energetycznej, napędzając je dzięki sprawdzonym technologiom i niezawodnym produktom.

Firma posiada zmotywowany zespół inżynierów i przeszło 500 ekspertów na całym świecie oraz globalną sieć dystrybucyjno-usługową w Ameryce Północnej, Południowej, Europie, Azji, Afryce i Oceanii. Hoymiles zachęciła właścicieli domów i specjalistów w przeszło 70 państwach i regionach, by wyruszyć w podróż w kierunku prawdziwie otwartej energii.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1523088/01.jpg

Źródło: Hoymiles Power Electronics Inc.

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 07.06.2021, 16:27
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.