Newsletter

Biznes i finanse

HUBSTYLE SA (27/2020) Rozpoczęcie negocjacji w sprawie zbycia aktywów odzieżowych

21.09.2020, 12:01aktualizacja: 21.09.2020, 12:01

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 27/2020

Zarząd Hubstyle S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu 21 września 2020 r. podjął uchwałę o rozpoczęciu negocjacji z Panem Dawidem Urbanem, będącym znaczącym akcjonariuszem Spółki, w sprawie zbycia przez Spółkę aktywów odzieżowych na rzecz Pana Dawida Urbana lub podmiotu wskazanego przez Pana Dawida Urbana. Zamiarem Spółki jest zbycie wszystkich posiadanych przez Spółkę aktywów odzieżowych tj. spółek Sugarfree Sp. z o.o. oraz New Fashion Brand Sp. z o.o., jak również praw własności intelektualnej do marek: Sugarfree oraz Cardio Bunny.

Zarząd Emitenta zastrzega, że sposób i warunki zbycia nie są jeszcze ustalone i będą przedmiotem negocjacji, a decyzja o zbyciu aktywów nie została jeszcze podjęta przez Zarząd Emitenta. Nie ma zatem pewności, czy i ewentualnie, kiedy i na jakich warunkach taka decyzja zostanie podjęta w przyszłości.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 21.09.2020, 12:01
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP content” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ