Newsletter

HUUUGE, INC. (14/2023) Zawiadomienie o transakcji wykonanej przez osobę pełniącą obowiązki zarządcze

03.04.2023, 20:09aktualizacja: 03.04.2023, 20:10

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący z plikiem 14/2023

Podstawa prawna: Art. 19 ust. 3 MAR - informacja o transakcjach wykonywanych przez osoby penice obowizki zarzdcze.

Huuuge, Inc. (Emitent) niniejszym informuje o otrzymaniu w dniu 3 kwietnia 2023 roku od Pana Jonathana Bellamy, Dyrektora ds. Handlowych, zawiadomienia o dokonaniu transakcji, o której mowa w art. 19 ust. 1 rozporządzenia MAR.

Treść zawiadomienia, o którym mowa powyżej, Emitent przekazuje w załączniku do raportu bieżącego.

Podstawa prawna: Art. 19 ust. 3 MAR.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 03.04.2023, 20:09
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.