Newsletter

HYGIENIKA SA zatwierdzenie aneksu nr 2 do prospektu emisyjnego Emitenta przez KNF

23.05.2014, 18:31aktualizacja: 23.05.2014, 18:31

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 51/2014

Zarząd Hygienika S.A. z siedzibą w Lublińcu (dalej "Emitent") informuje, że w dniu 23 maja 2014 r. powziął informację o wydaniu przez Komisję Nadzoru Finansowego w tym samym dniu tj. 23 maja 2014 r. decyzji o zatwierdzeniu aneksu nr 2 z dnia 22 maja 2014 roku do prospektu emisyjnego Emitenta zatwierdzonego decyzją Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 14 maja 2014 roku (dalej "Prospekt"). Prospekt został sporządzony w związku z publiczną ofertą nie więcej niż 10.000.000 akcji zwykłych na okaziciela serii I Emitenta o wartości nominalnej 1,00 zł każda (dalej "Akcje Serii I") oraz w związku z ubieganiem się o dopuszczenie i wprowadzenie do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. nie więcej niż 10.000.000 Akcji Serii I. Aneks nr 2 do Prospektu sporządzony został w związku z zawarciem w dniu 21 maja 2014 roku przez Emitenta oraz BB Royal Holding SA, spółkę prawa luksemburskiego z siedzibą w Luxemburgu, aneksu do warunkowej umowy sprzedaży udziałów z dnia 24 grudnia 2013 roku, przedmiotem której jest nabycie przez Emitenta 1000 udziałów, stanowiących 50 % ogółu udziałów w kapitale zakładowym Dayli Polska sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie za łączną cenę w kwocie 6.000.000 EUR oraz zawarciem w dniu 21 maja 2014 roku przez Emitenta oraz BB Royal Holding SA i T.C. Capital sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie umów potrącenia umownego wierzytelności pieniężnych.

Publikacja aneksu nr 2 do Prospektu nastąpi w dniu 23 maja 2014 r. na stronie internetowej Emitenta (www.hygienika.pl) oraz na stronie internetowej Oferującego tj. spółki Trigon Dom Maklerski S.A. (www.trigon.pl). Podstawa prawna: art. 56 ust. 1 pkt 1) Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (t.j. Dz. U. 2014, poz. 133)

Więcej na: biznes.pap.pl

kom espi amp/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 23.05.2014, 18:31
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Pozostałe z kategorii

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ