Newsletter

Biznes i finanse

iHerb otwiera szóste centrum logistyczne w Hong Kongu

20.04.2021, 17:16aktualizacja: 20.04.2021, 17:20

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PASADENA, Kalifornia, 20 kwietnia 2021 r. /PRNewswire/ -- firma iHerb ma przyjemność ogłosić otwarcie jej szóstego centrum logistycznego. Obiekt będzie się mieścić w Hong Kongu. Jest to już drugie zagraniczne centrum firmy. Obsługiwać będzie rynki w Chinach, Hong Kongu, Japonii, Malezji, Singapurze i Tajlandii. Z centrum logistycznego wysyłanych będzie do 6 tys. najpopularniejszych produktów iHerb, zwiększając tempo realizacji zamówień na ulubione towary klientów nawet do jednego dnia w przypadku złożenia zamówienia do godz. 13:00 czasu miejscowego w Honkongu.

Centrum logistyczne w Hongkongu powstało we współpracy z firmą DB Schenker odpowiadająca za kompleksowe usługi gospodarki magazynowej. Obiekt wyposażony będzie w najnowocześniejsze wózki samojezdne AGV, które zwiększą tempo kompletacji. Dzięki temu centrum będzie mogło zrealizować do 20 tys. zamówień dziennie.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektywnej współpracy z DB Schenker na etapie opracowywania koncepcji, jej realizacji oraz uruchamiania obiektu – powiedziała Miriee Chang, dyrektor generalna iHerb Global Logistics. - Dzięki nowemu obiektowi będziemy mogli obsługiwać naszych klientów w Azji jeszcze szybciej i z najwyższą precyzją, znacznie zwiększając ich zadowolenie z naszych usług”.

Wszystkie centra logistyczne iHerb spełniają najwyższe standardy czystości i działają zgodnie z Dobrą Praktyką Produkcyjną (DDP). Zastosowana klimatyzacja zapewnia umiarkowaną temperaturę 23-24 st. C, a pojemne chłodnie pozwalają na przechowywanie np. produktów zawierających bakterie mlekowe, które wymagają odpowiednich temperatur.

iHerb

iHerb to jeden z największych na świecie detalicznych operatorów e-handlu z siedzibą w USA, oferujący milionom klientów z całego świata 30 tys. produktów i 1,2 tys. topowych marek. iHerb realizuje dostawy dla klientów ze 188 państw i terytoriów bezpośrednio z certyfikowanych, najnowocześniej wyposażonych magazynów przestrzegających DDP i posiadających klimatyzację. iHerb od 1996 roku wprowadza innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na oferowanie najwyższej jakości produktów po możliwie najbardziej atrakcyjnej cenie i w jak najdogodniejszy dla klienta sposób. https://www.iherb.com

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/742063/iHerb_Logo.jpg

Źródło: iHerb

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 20.04.2021, 17:16
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ