Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Już 9 - 10 kwietnia w Warszawie odbędzie się kolejna edycja organizowanego przez Executive Club i Fundację Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego "European Executive Forum" unikatowego w naszym kraju prestiżowego kongresu o przywództwie. Wybitne autorytety - politycy, naukowcy i praktycy biznesu z Polski i z zagranicy dyskutować będą o wyzwaniach dla współczesnych przywódców. W tegorocznej edycji wezmą udział m.in. Tomáš Sedláček, Mike Rosenberg, Goran Persson i Ivan Miklos.
European Executive Forum, którego kolejna edycja odbędzie się w dniach 9 - 10 kwietnia br. w warszawskim hotelu DoubleTree by Hilton, zgromadzi liderów ze świata polityki, biznesu i nauki, którzy dyskutować będą o wyzwaniach dla współczesnych przywódców. Odpowiedzą na pytanie, w jakim zakresie osoby na stanowiskach kierowniczych powinny brać odpowiedzialność za decyzje wpływające na jakość życia całych społeczeństw.
Idea Forum łączy polityczne aspekty przywództwa z zależnościami gospodarczymi i rozpatruje wzajemne oddziaływanie biznesu i polityki. To także wyjątkowa formuła wydarzenia, które opiera się na prezentowaniu rzeczywistych historii biznesowych, przedstawianych z perspektywy liderów reprezentujących firmy o różnych modelach funkcjonowania. Pełną listę speakerów można zobaczyć na stronie Executive Club.
W tym roku Gościem Specjalnym wydarzenia będzie Tomáš Sedláček, autor bestsellerowej "Ekonomii dobra i zła". Prestiżowe wydarzenie porusza także praktyczne aspekty zarządzania z punktu widzenia biznesu, a w debatach o współczesnym przywództwie biorą udział wybitni eksperci zagranicznych instytucji naukowych, jak IESE czy INSEAD. Towarzyszą im eksperci najlepszych polskich uczelni z kierunkami MBA - SGH, Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, Akademii Leona Koźmińskiego.
Dwudniowe Forum uświetni uroczysta wieczorna Leadership Gala.
European Executive Forum to cykliczne wydarzenie poświęcone tematyce przywództwa, organizowane przez Executive Club i Fundację Aleksandra Kwaśniewskiego "Amicus Europae". Partnerem strategicznym wydarzenia jest PKN Orlen, a partnerami głównymi Microsoft, PZU oraz Synthos. Wydarzenie wspierają również m.in. Grupa Azoty, PayU, Pfizer, Grupa PGE i inne.
Informacje o wydarzeniu dostępne na: http://www.executive-club.com.pl/konferencje/kongres/9-10-kwietnia-2015/
KONTAKT:
Marzena Jedynak
e-mail: marzenajedynak@executive-club.com.pl
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 30.03.2015, 16:32 |
Źródło informacji | Executive Club |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
T-Mobile burzy bariery i zaprasza na dowolną kawę gratis w Żabce
Choć przełamywanie barier międzyludzkich nie jest skomplikowane, to czasem najtrudniej jest zacząć. A przecież nic tak nie sprzyja rozmowom, jak kawa! Dlatego zapraszamy wszystkich klientów, nie tylko tych, będących abonentami T-Mobile, do skorzystania z okazji – codziennie w Żabce dowolna kawa gratis, którą możesz obdarować drugą osobę.- 18.04.2025, 14:28
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: T-Mobile
-
Image
Już za tydzień XVII Europejski Kongres Gospodarczy - w rolach głównych energia, technologie, twórczy dialog biznesu i decydentów
Tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy (EEC - European Economic Congress) podąża agendą za dynamiką sytuacji geopolitycznej, która dostarcza wielu ważnych tematów do dyskusji. Co jest fundamentem bezpieczeństwa w zmieniającym się świecie i jak rozwijać się gospodarczo adekwatnie do nowych wyzwań? Od 23 do 25 kwietnia 2025 r. w Spodku i Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach toczyć się będą dyskusje na szczycie, z mocną reprezentacją biznesu, w międzynarodowym gronie decydentów i praktyków. 1200 panelistów, ponad 200 sesji i rekordowe zainteresowanie uczestników - to wszystko zapowiada wyjątkową edycję największej tego typu imprezy w Europie Centralnej.- 18.04.2025, 12:18
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Biuro Prasowe EKG
-
Image
Prezes PSEW: dzisiaj wiatr wieje dla polskiej gospodarki PAP
Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej (PSEW) oraz Fundacja Wind Industry Hub (WIH) zaprezentowały „Polską strategię rozwoju przemysłu morskich farm wiatrowych”. Janusz Gajowiecki, prezes zarządu PSEW, twierdzi, że kampania inwestycyjna w morskie farmy wiatrowe nie jest porównywalna z żadnym innym przedsięwzięciem rozwojowym we współczesnej Polsce. Mówimy o skali 300 mld zł nakładów inwestycyjnych w perspektywie 2040 roku.- 18.04.2025, 09:53
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ