Newsletter

IMOU Bulb Camera TD3B zdobywa prestiżową nagrodę iF Design Award 2024

12.04.2024, 10:10aktualizacja: 12.04.2024, 10:13

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ IMOU
PR Newswire/ IMOU

MONACHIUM, 12 kwietnia 2024 r. /PRNewswire/ -- W ostatnim czasie w Niemczech doszło do wyczekiwanego formalnego ogłoszenia wyników prestiżowego konkursu iF Design Award (International Forum Design Award) 2024. Pionierski produkt marki IMOU - kamera-żarówka Bulb Camera TD3B, oparta o wyjątkową filozofię designu i stworzona z zastosowaniem inteligentnych technologii, wyróżniła się w puli niemal 11 tysięcy zgłoszeń z 72 krajów i regionów świata. Po drobiazgowej analizie przez panel wybitnych ekspertów międzynarodowych tworzący niezależne jury iF, ten innowacyjny produkt zyskał aprobatę 132 recenzentów i ostatecznie zdobył tę szanowaną nagrodę.

Konkurs iF Design Award, który powstał w 1953 r. i jest często nazywany „Oskarami świata designu” organizowany jest przez ceniony podmiot International Forum Design GmbH, który stanowi rozpoznawalny na całym świecie punkt odniesienia dla doskonałego designu. To wyróżnienie wiąże się z kompleksową oceną produktów w różnych aspektach, takich jak innowacyjność, funkcjonalność, przyjazność dla użytkownika, walory estetyczne i zrównoważony rozwój, a jego celem jest uhonorowanie tych produktów, które prezentują wyjątkowe standardy w zakresie wzornictwa przemysłowego i usług.

Produkt IMOU TD3B Bulb Camera wyróżnił się wśród zażartej konkurencji, zmyślnie łącząc w jedną całość funkcje oświetlenia i monitoringu. Jego charakterystyczny design w kształcie żarówki nie tylko zachowuje dyskretną elegancję tradycyjnych żarówek, ale wnosi do niej również esencję nowoczesnej i inteligentnej technologii. Obudowa kamery-żarówki TD3B Bulb Camera ma opływowy kształt o eleganckiej palecie kolorów utrzymany w minimalistycznej a zarazem wyrafinowanej estetyce. Taki design pozwala na płynną integrację z różnym otoczeniem i pozwala osiągnąć harmonijną równowagę pomiędzy wyglądem a praktycznością.

Godna uwagi jest niezwykła łatwość instalacji TD3B Bulb Camera, która spotkała się z pochwałami krytyków. Uniwersalny design gwintu na szczycie żarówki eliminuje potrzebę instalacji skomplikowanego okablowania i daje użytkownikom łatwość zakładania i aktualizowania swoich inteligentnych systemów monitoringu poprzez prostą wymianę dotychczasowych żarówek w lampach. Jeśli chodzi o parametry działania, IMOU TD3B Bulb Camera może pochwalić się technologią obrazu high-definition 500W, zapewnia wyjątkową jakość obrazu w nocy i szeroki kąt widzenia do kompleksowego monitoringu przez całą dobę. Ponadto jej wbudowane algorytmy inteligentne pozwalają na precyzyjne identyfikowanie i śledzenie ruchomych obiektów. Dzięki łączności Wi-Fi użytkownicy mogą zdalnie uzyskiwać dostęp do podglądu w czasie rzeczywistym i nagrań, co pozwala stworzyć kompleksowe rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo w domu. Kamera-żarówka TD3B jest także przyjazna dla środowiska, efektywna energetycznie i trwała, przez co idealnie wpasowuje się w zasady ekologicznego designu.

Otrzymanie przez kamerę - żarówkę IMOU nagrody iF Design Award nie tylko oznacza przełom dla zespołu projektowego, ale także daje międzynarodową sławę marce IMOU i jej możliwościom w zakresie designu produktów i innowacji. IMOU nadal będzie trzymał się zasady stawiania doświadczeń użytkownika na pierwszym miejscu, z niesłabnącą energią eksplorując i tworząc innowacje w dziedzinie technologii inteligentnego domu.

W przyszłości IMOU będzie nadal skupiać się na innowacjach technologicznych, przemyślanym designie produktów i rozszerzaniu funkcjonalności, wciąż starając się tworzyć coraz wygodniejsze, bezpieczniejsze i bardziej inteligentne doświadczenia dla konsumentów z całego świata.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2380854/IF_1.jpg 

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2380853/IF_2.jpg 

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2380852/IF_3.jpg 

Źródło: IMOU

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 12.04.2024, 10:10
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ