Newsletter

Importowane towary podczas festiwalu zakupów w Chengdu

05.06.2023, 16:02aktualizacja: 05.06.2023, 16:07

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Chengdu Commerce Bureau
PR Newswire/Chengdu Commerce Bureau

CHENGDU, Chiny, 5 czerwca 2023 /PRNewswire/ -- W dniu 2 czerwca w Chengdu, stolicy prowincji Syczuan w południowo-zachodnich Chinach, rozpoczął się letni festiwal zakupów. Podczas festiwalu można nabywać towary pochodzące z importu, przywiezione z różnych krajów koleją ekspresową kursującą na linii Chiny-Europa.

W ciągu ośmiu dni wydarzenia zaprezentowana zostanie szeroka gama towarów zagranicznych i unikalnych rękodzieł w 15 pawilonach towarowych Chengdu-Eurasia w dzielnicy Qingbaijiang w Chengdu, a także w pawilonach w dzielnicach Shuangliu i Jinniu, oraz wyrobów Międzynarodowego Stowarzyszenia E-Handlu w Chengdu.

Festiwal ma na celu stworzenie nowego scenariusza konsumpcji importowanych produktów i zapewnienie mieszkańcom dostępu do wysokiej jakości międzynarodowych produktów, oferując im możliwość dogodnego zrobienia zakupów.

„Sprzedawane podczas festiwalu produkty są nie tylko przystępne cenowo, ale także stanowią gwarancję jakości” ‒ powiedział przedstawiciel biura ds. handlu międzynarodowego i logistyki dzielnicy Qingbaijiang.

Szereg działań promocyjnych odbywa się również na kompleksowej platformie zakupów internetowych ‒ Chengdu Cloud Shopping. Konsumenci mogą nabywać towary z całego świata nie wychodząc ze swoich domów w ramach programu Chengdu Cloud Shopping.

Jak podaje biuro ds. handlu w Chengdu, w ramach działań wspierających festiwal na 9 czerwca zaplanowano spotkanie poświęcone wyszukiwaniu i dopasowywaniu towarów pochodzących z importu do rzeczywistych potrzeb.

Celem spotkania będzie stworzenie platformy na rzecz dopasowania podaży do popytu, rozszerzenia kanałów sprzedaży importowanych towarów i promowania konsumpcji produktów pochodzących z importu.

Chengdu zmieniło się z miasta śródlądowego w ośrodek o znaczeniu międzynarodowym dzięki uruchomieniu kolejowych połączeń ekspresowych między Chinami a Europą. Międzynarodowy port kolejowy Chengdu w dzielnicy Qingbaijiang połączył ponad 100 miast w kraju i za granicą.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2092684/Chengdu_residents_shop_for_goods_imported_via_the_China_Europe_Express.jpg

Źródło: Chengdu Commerce Bureau

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 05.06.2023, 16:02
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.