Newsletter

ING na EKF 2023: polska gospodarka stoi w obliczu nowej ery związanej z transformacją energetyczną

06.06.2023, 14:51aktualizacja: 06.06.2023, 14:51

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

„Transformacja ku bardziej zrównoważonej gospodarce wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. W obliczu tych oczekiwań oznacza to, że polskie przedsiębiorstwa, które uczestniczą w międzynarodowych łańcuchach dostaw, muszą odpowiedzieć na pytanie swoich odbiorców, w oparciu o jaką energię prowadzą produkcję” - mówi Michał Mrożek, wiceprezes zarządu ING Bank Śląski S.A.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 06.06.2023, 14:51
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ