Newsletter

Intella X prezentuje „Adventure” - satysfakcjonującą tradycyjną grę z nagrodami w środowisku Web3

04.04.2024, 09:21aktualizacja: 04.04.2024, 09:25

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/NEOWIZ Corporation
PR Newswire/NEOWIZ Corporation

PANGYO, Korea Południowa, 4 kwietnia 2024 r. /PRNewswire/ -- NEOWIZ, południowokoreański gigant w branży gier, z dumą prezentuje „Adventure”, przełomową usługę na platformie gamingowej Web3 Intella X, która przygotuje grunt pod najbardziej wyczekiwany zrzut tokenów w 2024 r. Nowa funkcja platformy stanowi znaczący krok w kierunku stworzenia pomostu między tradycyjnymi graczami a innowacyjnym środowiskiem technologii Web3.

„Adventure”, stworzona z myślą o zróżnicowanej społeczności graczy, oferuje wyjątkowe połączenie gry, współpracy i nagród, umożliwiając graczom zbieranie punktów w różnego rodzaju rozgrywkach i ich wymianę na IX, tokeny Intella X. Ta innowacyjna inicjatywa wzbogaca środowisko gier, wychodząc naprzeciw potrzebom zarówno doświadczonych, jak i nowych graczy na platformie Web3. Wraz z nią wprowadzono również „Crew”, dynamiczny system gildii, który promuje współpracę i poczucie wspólnoty w ramach ekosystemu Intella X.

W ramach „Adventure” gracze mogą wybierać spośród bogatej gamy gatunków, począwszy od strategii turowej po gry sportowe i FPS, z których każdy to wyjątkowa okazja do zbierania punktów.

Jako efekt najnowszej współpracy Intella X z dumą ogłosiła pierwszy projekt NFT PFP - E.R.C.C (Early Retired Cats Club) zainspirowany nagradzaną grą NEOWIZ Cats & Soup, która osiągnęła liczbę pobrań na świecie przekraczającą 50 milionów. Kolekcja E.R.C.C szybko zyskała wysoką pozycję wśród elitarnych kolekcji na głównych giełdach NFT takich jak OpenSea i Blur, co potwierdza atrakcyjność Intelli X na rynku cyfrowym.

Aby przygotować się do wprowadzenia „Adventure”, Intella X wdrożyła również dwie pionierskie usługi, które umożliwią użytkownikom zdobycie przewagi poprzez gromadzenie punktów z różnych rodzajów aktywności społecznej w ramach blockchain i poza nim, przygotowując grunt pod wielki debiut platformy w 2024 r.

Rzecznik prasowy Intella powiedział: „Prezentując >>Adventure<<, zapraszamy graczy z całego świata, aby wspólnie z nami przekraczali granice tradycyjnego rozumienia gier, nagród i pojęcia społeczności. Wykraczając poza postęp technologiczny, przewodzimy na drodze w kierunku przyszłości, w której każde osiągnięcie w grze ma wartość w świecie rzeczywistym, co stanowi uosobienie głównych założeń Web3”.

NEOWIZ

Założona w 1997 r. spółka NEOWIZ (KOSDAQ:095660) to jeden z pionierów i największych producentów gier w Korei. Firma z powodzeniem wydała szeroki katalog gier na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne, uczestnicząc w tworzeniu i wprowadzeniu do sprzedaży wielu cieszących się ogromną popularnością tytułów, w tym „Lies of P”, „FIFA Online”, „Brave Nine”, „DJMAX Respect”, „Skul: The Hero Slayer”, „The Hero Slayer” i „Cats & Soup”.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2377319/IXA_OPEN_PR__1.jpg

Źródło: NEOWIZ Corporation

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 04.04.2024, 09:21
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ