Newsletter

Biznes i finanse

InternetowyKantor.pl ze Złotym Laurem Konsumenta

11.01.2022, 13:02aktualizacja: 11.01.2022, 13:05

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

ZłotyLaur Konsumenta
ZłotyLaur Konsumenta
Najdłużej działający kantor internetowy w Polsce zdobył cenną nagrodę - Złoty Laur Konsumenta 2022. Serwis otrzymał 30 proc. głosów i zajął I miejsce wśród kantorów internetowych w tym znanym ogólnopolskim plebiscycie.

InternetowyKantor.pl jest znany i ceniony wśród osób wymieniających waluty w internecie. Od momentu utworzenia kantoru w 2010 roku w serwisie zarejestrowało się ponad 400 tys. klientów, a sama firma jest laureatem wielu konkursów konsumenckich i jakościowych.

„Bardzo się cieszymy, że konsumenci w Polsce rozpoznają naszą markę i niezmiennie obdarzają nas zaufaniem. Otrzymana nagroda jest dla nas nie tylko potwierdzeniem uznania, ale również motywacją do dalszej pracy i rozwoju. Wszelkie udogodnienia oferowane przez nasz serwis są wprowadzane zawsze z myślą o kliencie” - mówi Magdalena Jasnoch, kierownik marketingu i PR w InternetowyKantor.pl. 

Tytuł Laur Konsumenta przyznawany jest od 2004 roku na podstawie wyników ankiet badawczych. To jeden z pierwszych, najbardziej znanych i liczących się certyfikatów konsumenckich w kraju. Nagroda ta trafiła do InternetowyKantor.pl już po raz kolejny. Poprzednio serwis otrzymywał to wyróżnienie w latach 2020 i 2013.

Źródło informacji: Currency One

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 11.01.2022, 13:02
Źródło informacji Currency One
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ