Newsletter

Inwestorzy mogą rozpocząć składanie wniosków I-526E w ramach projektu U.S. Immigration Fund: The Wave Spa w New Jersey

25.08.2022, 14:29aktualizacja: 25.08.2022, 14:35

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

JUPITER, Fla., 25 sierpnia 2022 r. /PRNewswire/ -- U.S. Immigration Fund, LLC („USIF”), jeden z największych operatorów Ośrodków Regionalnych w ramach programu wizowego EB-5 w Stanach Zjednoczonych, z ponad 500 inwestorami w ramach EB-5 i wniesionym kapitałem wynoszącym ponad 2,9 mld USD, z przyjemnością ogłasza otrzymanie zawiadomienia o zatwierdzeniu najnowszego projektu The Wave Spa (Formularza I-956F), wydanego przez U.S. Citizenship and Immigration Services (USCIS - Amerykański Urząd ds. Obywatelstwa i Imigracji). Zatwierdzenie projektu przez USCIS pokazuje, że USIF prawidłowo sporządził wniosek w sprawie projektu Wave Spa.

Zgodnie z nową Ustawą o reformie i integralności EB-5 z 2022 r. (EB-5 Reform and Integrity Act of 2022), po otrzymaniu przez USIF formularza I-956F, indywidualni inwestorzy zainteresowani udziałem w projekcie The Wave Spa w ramach programu EB-5 mogą bezzwłocznie składać wnioski I-526E do USCIS przy wsparciu pełnomocników imigracyjnych.

Aktualne korzyści płynące z inwestycji EB-5 w ramach projektu The Wave Spa

· Projekt zakwalifikowano do realizacji w pojedynczych obszarach o wysokiej stopie bezrobocia wyznaczonych na potrzeby spisu powszechnego, na podstawie wyników Spisu powszechnego USA - nie jest wymagane łączenie tych obszarów, co oznacza, że projekt kwalifikuje się do uruchomienia 10% rezerwy dla obszarów o wysokiej stopie bezrobocia.

· Do końca września 2022 r., w odniesieniu do inwestorów z dowolnego kraju podejmujących działalność w obszarach o wysokiej stopie bezrobocia nie obowiązują listy oczekujących na wizę.

· Inwestorzy przebywający legalnie w Stanach Zjednoczonych są uprawnieni do złożenia wniosku wizowego I-526E z wnioskiem o korektę statusu I-485 – jest to okazja do uzyskania otwartego pozwolenia na pracę na okres dwóch lat zgodnie z korektą statusu w okresie 120 dni od złożenia wniosku.

Projekt The Wave Spa

Zlokalizowana na wybrzeżu Oceanu Atlantyckiego w New Jersey, inwestycja The Wave Spa obejmuje budowę nowego hotelu przy plaży w pobliżu dużych ośrodków miejskich, w tym Nowego Jorku i Filadelfii.

U.S. Immigration Fund- NJ, LLC ("USIF-NJ"), autoryzowany Ośrodek Regionalny EB-5 finansuje projekt The Wave Spa na rzecz potencjalnych inwestorów w ramach programu wizowego EB-5. Inwestycja The Wave Spa realizowana jest przez renomowanego i szanowanego dewelopera, który może poszczycić się kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży nieruchomości. USIF-NJ współpracował już wcześniej z deweloperem odpowiedzialnym za projekt The Wave Spa w ramach poprzedniej inwestycji w nieruchomości, gdzie podmiot stowarzyszony USIF-NJ zgromadził i pożyczył 50 mln USD na jeden z poprzednich projektów w ramach programu EB-5, przy czym zwrot z zainwestowanego kapitału nastąpił wcześniej niż planowano.

Nasi eksperci chętnie udzielą informacji w sprawie kwalifikacji do programu wizowego EB-5

USIF pomyślnie gromadził na szeroką skalę fundusze, które odegrały istotną rolę w ukończeniu najbardziej rozpoznawalnych projektów inwestycyjnych w ramach programu EB-5. USIF stał się „pierwszym” ośrodkiem regionalnym uznanym przez 18 największych instytucji finansowych, w tym J.P. Morgan, Goldman Sachs i Blackrock.

Działając w obszarze programu EB-5, USIF nieustannie wyznacza standardy inwestycyjne i stosuje najlepsze praktyki, a poprzez pionierskie zastosowanie procedury ponownego uruchomienia środków, USIF wyróżnia się na tle konkurencyjnych podmiotów, pomagając inwestorom w realizacji ich marzenia otrzymania amerykańskiej zielonej karty.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1884862/USIF_Logo.jpg   

Źródło: U.S. Immigration Fund

KONTAKT:

e-mail: info@usifund.com

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 25.08.2022, 14:29
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ