Newsletter

IPOPEMA SECURITIES SA (4/2024) Powołanie członków Zarządu na nową kadencję

24.04.2024, 19:59aktualizacja: 24.04.2024, 20:00

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 4/2024

Zarząd IPOPEMA Securities S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka") informuje, że w dniu dzisiejszym Rada Nadzorcza powołała na kolejną, trzyletnią kadencję Zarząd Spółki w dotychczasowym składzie.

Stosownie do wymogów właściwego rozporządzenia Ministra Finansów, Zarząd Spółki informuje, że:

- informacje o wykształceniu, posiadanych kwalifikacjach, zajmowanych stanowiskach i przebiegu kariery zawodowej dostępne są na stronie internetowej Spółki: www.ipopemasecurities.pl w zakładce Relacje inwestorskie / Władze';

- żaden z członków Zarządu nie uczestniczy w przedsięwzięciu konkurencyjnym wobec Spółki;

- żaden z członków Zarządu nie został wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonego na podstawie ustawy o KRS.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 24.04.2024, 19:59
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ