Newsletter

Jarmark Bałtycki. Świnoujście - Wyspy Możliwości zapraszają

16.08.2021, 08:30aktualizacja: 16.08.2021, 08:33

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. Grupa Levo Sp. z o.o. - Jarmark Bałtycki
Fot. Grupa Levo Sp. z o.o. - Jarmark Bałtycki
Świnoujście - Kraina 44 wysp zaprasza na wyjątkowe wydarzenie - „Jarmark Bałtycki 2021”. Letnie wydarzenie w Świnoujściu odbędzie się na Wybrzeżu Władysława IV przy stacji Orlen w dniach od 19 do 22 sierpnia. W programie moc atrakcji, koncertów i zakupów. Wystawcy jarmarku przygotowali stoiska wypełnione regionalnymi wyrobami. Muzyka szantowa będzie rozbrzmiewać ze sceny ulokowanej przy budynku Kapitanatu Portu.

Jarmark Bałtycki to wydarzenie o charakterze morskim, które przybliży mieszkańcom i turystom portowy świat. Cumujące przy Wybrzeżu Władysława okręty otworzą przed nami swoje pokłady i zaproszą do zwiedzania. Wydarzenie jest familijnym świętem, które będzie obfitowało w ciekawe aktywności.

Podczas tego imponującego eventu nie zabraknie także Festiwalu Piosenki Morskiej Wiatrak 2021. W tym roku tylko na lądzie, pod nazwą Sea&FOLK, artyści od piątku do niedzieli będą wprowadzać nas w klimat szantowy. Na scenie wystąpią m.in.: zespół folkowy Redlin oraz Stonehenge, zespół The Nierobbers, Shanties Team, Majtki Bosmana, Stare Dzwony: Ryszard Muzaj, Marek Szurawski, Chwaty, Wskazani na Duet: Wojciech (Sęp) Dudziński i Wojciech (Muzyk) Harmansa, koncert duetu ABC Liryczny Duet Folkowy. Wydarzenie poprowadzi  współtwórca i animator polskiego ruchu szantowego Marek Szurawski. Pełny program festiwalu znajduje się na stronie http://jarmark-baltycki.pl/.
 
Animacje dla dzieci, interaktywne zabawy w Mobilnym Morskim Centrum Nauki, temat ekologii oraz przeczące prawom fizyki eksponaty zostaną zaprezentowane w EKO Strefie Nauki - to atrakcje, z jakimi będzie się można spotkać na Wybrzeżu Władysława IV przy stacji Orlen podczas wydarzenia „Jarmark Bałtycki 2021”.

Jednostki, które zacumują przy Wybrzeżu Władysława IV, będzie można podziwiać nie tylko z kei, ale także z pokładów. Na miejscu będą dostępne okręty wojskowe 8. Flotylli Obrony Wybrzeża, statki holownicze Fairplay Polska oraz jednostki Żeglugi Świnoujskiej.

Główne atrakcje:

· Jarmark,

· Festiwal Piosenki Morskiej Wiatrak 2021,

· Strefa gastronomiczna,

· Mobilne Morskie Centrum Nauki im. Prof. Jerzego Stelmacha,

· EKO Strefa nauki,

· Strefa animacji dla dzieci,

· „Dmuchane” Wesołe Miasteczko,

· Bieg Pirata Park Run Świnoujście - 5km,

· Zwiedzanie okrętów wojskowych 8. Flotylli Obrony Wybrzeża.

Odwiedź Jarmark w terminie 19-22 sierpnia 2021

Miejsce: Wybrzeże Władysława IV przy stacji Orlen, Świnoujście

Udział bezpłatny

Do zobaczenia! Ahoj!

Źródło informacji: Grupa Levo Sp. z o.o.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 16.08.2021, 08:30
Źródło informacji Grupa Levo Sp. z o.o.
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ