Newsletter

Biznes i finanse

Kohler występuje na targach Salone de Mobile z globalnymi innowacjami i porywającymi wrażeniami

17.05.2022, 16:06aktualizacja: 17.05.2022, 16:10

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

KOHLER, Wis., 17 maja 2022 r. /PRNewswire/ -- Kohler, globalna marka lifestyle’owa i lider w zakresie produktów do kuchni i łazienki, debiutuje na targach 2022 Salone de Mobile z nowymi innowacyjnymi luksusowymi produktami, ukierunkowanymi na zapewnienie dobrego samopoczucia i porywających wrażeń.

Interaktywna multimedialna informacja prasowa jest dostępna tutaj: https://www.multivu.com/players/English/9050651-kohler-salone-del-mobile-milan-design-week/

Na stoisku H15 H19 w hali 22 targów Salone de Mobile, Kohler przedstawia nowe wzory, kolory, elementy wykończeniowe i technologię łazienkową, w szerokiej gamie dostępnych na rynku międzynarodowym produktów, w tym:

Kolekcję zestawów prysznicowych Statement, która wnosi szereg unikatowych kształtów i rozmiarów. Innowacyjne systemy natryskowe poprawiają doświadczenia płynące z korzystania z prysznica, a kompatybilność oznacza, że system sprawdzi się w każdym miejscu na świecie, w którym został zainstalowany. Czerpiąca inspirację z kultowych mebli i wzorów oraz charakteryzująca się delikatnymi i przystępnymi formami, kolekcja ta niesie ze sobą element swojskości, jednocześnie tworząc niezwykłe estetyczny wygląd przestrzeni;

Zawory i regulatory Anthem, w których każdy aspekt został zaprojektowany w sposób przemyślany, aby zapewnić użytkownikom prawdziwie wciągające doświadczenia, mogą być dostosowane do szczegółowych specyfikacji i zmieniane według potrzeb. Z dwiema platformami zaworów do wyboru – cyfrowymi i mechanicznymi – drobiazgowo skonstruowanymi aby pasować do globalnych standardów hydraulicznych, te precyzyjne systemy podnoszą codzienny prysznic na poziom uczty dla zmysłów, przyczyniając się do dalszego rozwoju czołowego w branży podejścia do cyfrowych technologii stosowanych w systemach prysznicowych;

Inteligentne toalety, w tym Numi 2.0, z funkcją bidetu, oświetleniem i systemem audio, które mogą stworzyć w tej przestrzeni warunki przypominające spa, automatycznym otwieraniem/zamykaniem i spłukiwaniem, jak również wbudowanym asystentem głosowym, oraz inteligentne toalety Veil, Eir i Innate, które zapewniają optymalną higienę osobistą i zaskakujący elegancki wygląd;

Wanna Stillness, oferującą urzekające wrażenia płynące z kąpieli poprzez połączenie wody, aromaterapii, oświetlenia i mgiełki, została zainspirowana japońskimi kąpielami leśnymi;

Dostępną na całym świecie kolekcję kranów łazienkowych Occasion, obejmującą szeroką gamę kranów do umywalek i wanien, z dopasowanymi akcesoriami i doskonałym wykończeniem, jest ona przyjemnym dla oka akcentem w przestrzeni łazienkowej;

Kolekcję wanien Brazn łączycą prostotę minimalizmu z eleganckimi funkcjonalnymi rozwiązaniami; dostępną w wersji kolorystycznej Honed Black (głęboka czerń) i White (biel).

Kohler oferuje również wirtualny dostęp do stoiska targowego – odwiedzający mogą zarejestrować się już teraz na stronie StudioKohler przed rozpoczęciem targów 7 czerwca.

Ponadto, z okazji tygodnia wzornictwa Milan Design Week, Kohler przekazał środki na wsparcie projektu WASH realizowanego przez organizację Water Missions w Indonezji, pomagając w zapewnieniu dostępu do bezpiecznej wody i urządzeń sanitarnych dla 10000 osób w ramach 15 projektów w 2022 roku. Poprzez wywierające wpływ produkty i inspirujące partnerstwa, platforma Believing in Better stworzona przez firmę Kohler ukierunkowana jest na poprawę jakości życia obecnego pokolenia i przyszłych pokoleń poprzez wzornictwo, kunsztowne wykonanie i innowacje.

Goście będą mogli również doświadczyć produktów firmy Kohler i światowej premiery instalacji „Divided Layers” („Podzielone warstwy”) autorstwa Daniela Arshama w budynku Palazzo del Senato (Via Senato 10) codziennie od 12:00 do 22:00 od wtorku 7 czerwca do niedzieli 12 czerwca.

Przedstawiciele mediów zainteresowani możliwością przeprowadzenia ekskluzywnych relacji z każdej z ww. lokalizacji proszeni są o kontakt z działem Kohler PR.

Zestaw materiałów prasowych dla mediów, Kohler Milan Design Week Press Kit, dostępny jest TUTAJ.

Kohler Co.

Utworzona w 1873 r. firma Kohler Co., posiada ponad 50 zakładów produkcyjnych na całym świecie. Jest światowym liderem w dziedzinie projektowania, innowacji i wytwarzania produktów kuchennych i łazienkowych; luksusowych szafek, płytek ceramicznych i oświetlenia; silników, generatorów i rozwiązań z zakresu czystej energii; a także właścicielem/operatorem dwóch pięciogwiazdkowych ośrodków hotelarsko-golfowych w Kohler w stanie Wisconsin i w St. Andrews w Szkocji. Spółka opracowuje rozwiązania naglących problemów, m.in. związanych z dostępem do czystej wody i sanitariatów dla potrzebujących społeczności z całego świata w celu poprawy jakości życia obecnego pokolenia i przyszłych pokoleń.

Źródło: Kohler Co

KONTAKT:

Vicki Valdez Hafenstein

e-mail: victoria.valdezhafenstein@kohler.com

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 17.05.2022, 16:06
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ