Newsletter

Komunikat zarządu Kasy Krajowej z dnia 17.03.2023 r.

17.03.2023, 14:53aktualizacja: 17.03.2023, 15:01

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

W związku z problemami jakie dotykają zagraniczny sektor bankowy (upadek amerykańskiego Silicon Valley Bank i Signature Bank, problemy szwajcarskiego banku Credit Suisse) zarząd Krajowej Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej informuje, iż sytuacja ta nie wpływa bezpośrednio na sektor polskich spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych.

SKOK-i w Polsce, we współpracy i przy wsparciu Krajowej SKOK (Kasy Krajowej), nieustannie prowadzą działania zmierzające do zwiększenia poziomu posiadanych funduszy własnych w celu ciągłego zapewniania swoim członkom bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Źródło informacji: Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 17.03.2023, 14:53
Źródło informacji Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ