Newsletter

Biznes i finanse

Konferencja: „Polska w ocenie inwestorów zagranicznych. Wyniki ankiety”

07.06.2022, 15:15aktualizacja: 07.06.2022, 15:19

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 07.06.2022, godz. 10:00

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa wraz z 14 bilateralnymi izbami działającymi w Polsce, zrzeszonymi w International Group of Chambers of Commerce (IGCC), zaprosiły na konferencję prasową, podczas której zaprezentowane zostały wyniki prowadzonego od wielu lat badania koniunktury w gospodarce i atrakcyjności inwestycyjnej Polski.

Respondenci badania oceniają kraje europejskie, w tym Polskę, przez pryzmat czynników atrakcyjności inwestycyjnej oraz oceniają bezpośrednio gospodarki europejskie. Wypowiadają się też na temat aktualnej sytuacji gospodarek, w ramach których operują oraz kondycji ich firm i perspektyw ich rozwoju. Badanie przeprowadzono w marcu i kwietniu 2022 r. wśród ponad 200 firm z kapitałem zagranicznym w Polsce.

Źródło informacji: Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska)

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 07.06.2022, 15:15
Źródło informacji Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska)
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ